טיפקס - הופעות 2022

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
27.0122:00זאפה חיפהחיפהיום חמישי
04.0214:00זאפה הרצליההרצליהיום שישי
17.0222:00זאפה באר שבעבאר שבעיום חמישי
23.0220:30בארביתל אביביום רביעי

טיפקס - הזמנת כרטיסים

טיפקס היא להקה ישראלית מוכרת בעלת סגנון מוזיקלי אקלקטי ומשתנה. ההשפעות המוזיקליות של הלהקה מגיעות ממוסיקה ים תיכונית, מוזיקת רוק, ג'אז, מוזיקה אלקטרונית, מוזיקה אירית ועוד. מקור הלהקה הוא בעיר שדרות ובתחילת דרכה היא נקראה "ההוצאה לפועל". במשך השנים השתנו חבריה, אך שלושה חברים נשארו קבועים ומזוהים מאוד עם הלהקה – קובי אוז, סולן ההרכב, שגם כותב ומלחין את השירים, גל פרמן על הבס ורמי יוסיפוב על הגיטרה. לאחר שמוקד פעילותה עבר לתל אביב השתנה שם הלהקה ל"טיפקס". ההסבר היה הרצון של חברי הלהקה למחוק את הגבולות הקיימים בין אוכלוסיות שונות בישראל. בשנת 2007 ייצגו את ישראל באירוויזיון שהתקיים בהלסינקי, עם השיר "כפתור אדום", אך לא עלו לגמר.

אלבום הבכורה של טיפקס יצא לאור בשנת 1992 תחת השם "שביל קליפות הגרעינים". חלק משירי האלבום היו שירי מחאה וניכרו בו השפעות של מוזיקת פופ, רוק ומזרחית. באלבום נכלל הלהיט "הרבי ג'ו כפרה". האלבום השני, "האחרון בעשירון התחתון", יצא בשנת 1993 והצליח יותר מקודמו. האלבום כלל את אחד מלהיטי הלהקה המוכרים ביותר – "בתוך נייר עיתון". לאחר מכן הוציאה הלהקה עוד מספר אלבומים מצליחים עד אשר התפרקה בשנת 2009. בין שירי הלהקה המוכרים ניתן לציין את "התחנה הישנה", "עוד שבת", "איזה עולם", "סמי וסומו", "יושבים בבית קפה", "פרח השכונות" בהשתתפות עלמה זק, "כלוב של זהב" עם מירי מסיקה והלהיטים המשותפים עם שרית חדד – "למה הלכת ממנו" ו"כשאני איתך אני כמו דג". 

בשנת 2014 התאחדה הלהקה בהופעת "סולד אאוט" מרגשת בתל אביב ובשנת 2016, עשור מאז יציאת אלבומם האחרון, הוציאו את האלבום התשיעי שלהם "עבודת כפיים". את יציאת האלבום חגגו בהופעה גדולה באמפי קיסריה. 

שירים של טיפקס

טיפקס – בתוך נייר עיתון – הקליפ הרשמי

טיפקס – התחנה הישנה – הקליפ הרשמי

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של טיפקס?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן