חנן בן ארי - הופעות 2021

חנן בן ארי הוא אחד מהשמות החמים במוזיקה הישראלית בשנים האחרונות. המוזיקה שהוא יוצר, הסגנון שלו ושיתופי הפעולה שהוא מייצר עם אמנים אחרים הם חלק מג'אנר חדש שנרקם לו והולך וקונה לו קהל מעריצים רחב. המוזיקה של בן ארי שואבת השראה מעולם הדת והאמונה ובשיריו משולבים פסוקים מן הכתובים, שמביאים אותם לעומקים חדשים. מעבר לכך, בן ארי נוגע בשיריו בסוגיות חברתיות ובינאישיות שהופכות את היצירות שלו לאמנות, כזו שמשאירה חותם של ממש.

כבר בגיל 13 התחיל בן ארי ליצור ונהג לפרסם את שיריו באתר 'ביכורים'. מאוחר יותר השתלב כסולן בלהקת חתונות בשם "קולות" וגם כתב שירים עבור הלהקה. את אלבום הבכורה שלו "איזון" הוציא בשנת 2016 בעזרת מימון המונים באתר הדסטארט. האלבום הגיע למעמד של אלבום זהב וזכה להצלחה רבה. הסינגל הראשון שהוציא בן ארי מתוך האלבום "ממך עד אליי" הגיע למקום הרביעי בפלייליסט של גלגל"צ, במצעד השבועי, ולמקום ה-34 במצעד השנתי של התחנה לשנת תשע"ה.

סינגל נוסף מתוך אותו אלבום הפך במהרה לתופעה בפני עצמה. "החיים שלנו תותים" טיפס לראש המצעדים השבועיים וזכה במקום הראשון במצעד השנתי של גלגל"צ לשנת תשע"ו. גם שירים נוספים של בן ארי זכו להצלחה כמו "אמא אם הייתי יכול", "אלוף העולם", "מה אתה רוצה ממני" ועוד. השיר "ויקיפדיה", אותו כתב יחד עם קרן פלס, זכה להצלחה במצעדים וגם זכה בפרס שיר השנה של אקו"ם לשנת 2017.

 

חנן בן ארי - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של חנן בן ארי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של חנן בן ארי

חנן בן ארי – אלוף העולם (קליפ רשמי)

חנן בן ארי – אמא אם הייתי

הופעות מומלצות

חנן בן ארי

קרדיט תמונה: wikipedia

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן