ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של חיים משה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של חיים משה?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

חיים משה - הזמנת כרטיסים

חיים משה הוא זמר ישראלי ששר בסגנון ים תיכוני, ישראלי, מזרחי. כבר בילדותו נמשך למוסיקה הים תיכונית וספג בביתו מוסיקה דתית מסורתית, מוסיקה יוונית ומוסיקה טורקית. סגנונות מוסיקה אלו חוזרים בכל אלבומיו היוקרתיים.

בהיותו נער, החל להופיע בחתונות ובר מצוות ובשנות השבעים, לאחר שירותו הצבאי, חבר לזמר דקלון ויחד הם החלו להופיע כצוות. בסוף שנות השבעים נפרדו דרכיהם וחיים משה החל בקריירת סולו. ב-1979, לאחר הפרידה, הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו. את שירי האלבום כתב אביהו מדינה. האלבום זכה להצלחה רבה וחלק משיריו אף קיבלו חידושים של זמרים אחרים.

בשנת 1983, פרץ אל תודעת הקהל עם האלבום "אהבת חיי" בו מבוצעים השירים המפורסמים "לינדה", "סמדר" ו"אמא". בהמשך הוא הוציא עוד אלבומים מוצלחים, אך ההצלחה הגדולה שהביאה אותו אל מרכז הבמה החלה באלבום השמיני "תודה". מילות השירים באלבום זה היו של הזמר עוזי חיטמן.

לחיים משה 24 אלבומים ועוד 16 אלבומי אוספים. הוא נחשב לאחד הזמרים המרכזיים בזמר הים תיכוני עד היום. שיריו חוזרים אלינו בכל הזדמנות אפשרית ונשארים מרגשים ובתודעה עד היום. הקהל אוהב את קולו הייחודי והמשובח ובמיוחד את הופעותיו המביאות צד נוסטלגי יחד עם מוסיקה מודרנית.

שירים של חיים משה

חיים משה – נשבע

חיים משה – התמונות שבאלבום

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן