חוה אלברשטיין - הופעות 2021

חוה אלברשטיין היא אחת הזמרות היוצרות המוכרות ביותר בישראל, עם מעל לחמישים שנות קריירה מוזיקלית מפוארת. לאורך השנים הוציאה מעל לשישים אלבומים והפכה לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. יצירותיה של אלברשטיין שזורות בהיסטוריה של מדינת ישראל ובין שיריה רבים הם שירי מולדת ושירים המזוהים עם שכול ואובדן, עם השואה, עם הנצחת גיבורים שנפלו ועוד. יצירותיה הן בעברית, ביידיש וגם באנגלית, מה שתורם גם להצלחתה מחוץ לגבולות ישראל.     

סגנון המוזיקה של אלברשטיין השתנה מעט עם השנים. בתחילת הקריירה היא התאפיינה בעיקר בשירי ארץ ישראל בסגנון פולק וזמר עברי ועם הזמן החלה לשלב יותר ויותר שירי ילדים לצד שירי מחאה חברתית ופוליטית בסגנון מוזיקלי שניתן להגדיר כרוק רך ופופ. בין שיריה המוכרים הם "אליעזר בן-יהודה", "שיר ארץ", "שיר סיום", "מרדף", "לו יהי", "לכל איש יש שם", "שיר תשרי", "התבהרות חלקית", "פרח משוגע", "מקהלה עליזה", "החיטה צומחת שוב",  "לונדון", "בגלל הלילה", "שוב", "שרליה", "שיר מגרש את החושך", "יש לי זמן", "כמעט שנתיים", "שלום רב", "הקוסם"" מוצאי חג", "וורה מבוקרשט", "קוקוס", "כל שעה נשיקה", "גבר כלבבי" ועוד רבים וטובים.  

לאורך הקריירה זכתה אלברשטיין באינספור הישגים ופרסים, מרבית אלבומיה הצליחו במכירות בצורה פנומנאלית ורבים משיריה הפכו ללהיטי מצעדי הרדיו. בין היתר, היא נבחרה גם להדליק משואה ביום העצמאות בשנת 1986 וזכתה בפרס אקו"ם על ביצוע, הפצה וקידום הפזמון הישראלי בשנת 2004. בשנת 2011 היא כבר זכתה בפרס אקו"ם על מפעל חיים בתחום הזמר העברי! בנוסף, זכתה אלברשטיין לתואר דוקטור לשם כבוד מאוניברסיטת תל אביב וגם מאוניברסיטת ברנדייס בארה"ב.

חוה אלברשטיין - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של חוה אלברשטיין

חוה אלברשטיין – את תלכי בשדה

חוה אלברשטיין – משירי ארץ אהבתי

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן