זהבה בן - הופעות 2021

זהבה בן

קרדיט תמונה: רותם לבל

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של זהבה בן

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של זהבה בן?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

זהבה בן - הזמנת כרטיסים

זהבה בן נחשבת לאחת הזמרות החלוצות בזמר הים תיכוני. הרקע להיותה זמרת בז'אנר זה מגיע מבית אביה שעלה ממרוקו והיה זמר ידוע שם. בצעירותה החלה להופיע באירועים ומקומות קטנים יחד עם אחותה אתי, שאף היא זמרת וכבר בסוף שנות השמונים יצאה עם אלבום בכורה בשם המוכר והידוע "טיפת מזל" שאיתו התפרסמה שוב בהמשך בסרט "טיפת מזל" בבימויו של זאב רווח.

המוסיקה של זהבה בן משלבת לחנים טורקיים עם נגיעות ערביות ומרוקניות והקול שלה מעטר אותם בצורה עדינה אם כי עוצמתית ומרגשת. לאורך השנים הוציאה זהבה בן שמונה עשרה אלבומי אוספים ועוד שישה עשר אלבומי אולפן. היא נמצאת תמיד בתודעה של הקהל שאוהב את הצניעות שלה יחד עם גוון הקול המשובח שלא דומה לאף זמרת אחרת בישראל. לזהבה בן קהל מעריצים רחב שהולך איתה לאורך השנים ולאחרונה קהל מעריצים זה התרחב לאחר השתתפותה וזכייתה בתוכנית הריאליטי "האח הגדול.

אישיותה הקסומה של זהבה וקולה המיוחד מביאים אותה לבצע שיתופי פעולה עם המון זמרים ולכן תוכלו לראות המון דואטים מקסימים שלה בניהם להקת אתניקס, עידן רייכל ומרגלית צנעני. בשנת 2011 התפרסם אלבומה האחרון של זהבה בן ובשנים שלאחר מכן יצאה לסיבוב הופעות אחד ופרסמה מספר שירים בשיתוף פעולה עם זמרים נוספים. בחודשים האחרונים בזמן שהייתה בבית האח הגדול, התפרסם שירה החדש של זהבה "אולי בעולם אחר", שיר זה הגיע למקום הראשון במצעד השבועי של מדיה פורסט. כמו כן התפרסם שיר נוסף בשם "ילד שלי", שיתוף פעולה מקסים עם הזמר נתן גושן.

שירים של זהבה בן

זהבה בן – אולי בעולם אחר

זהבה בן – ילד שלי

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן