הראל סקעת - הופעות 2021

הראל סקעת

קרדיט: יח"צ אן אם סי

הזמר הראל סקעת, נציגינו לאירוויזיון לשנת 2010, החל את הקריירה המקצועית שלו עוד בשירותו בלהקה הצבאית של חיל הקשר. בשנת 2004 זכה במקום השני בגמר תכנית הריאליטי המוזיקלית 'כוכב נולד', ומאז הפך לשם מוכר בתעשיית המוזיקה בישראל.

אלבום הבכורה של סקעת, הקרוי על שמו, יצא בשנת 2006, לאחר שלושה סינגלים מוצלחים במיוחד – "ואת", "כמה עוד אפשר" ו"משהו ממני". האלבום הגיע, לאחר חודש בלבד, למעמד 'אלבום זהב' וכלל גם את השירים "כל הציפורים" ו"אם הוא ילך". בשנה מוצלחת זו, סקעת זכה בתואר 'זמר השנה' במצעד הפזמונים השנתי של גלגלצ ושל רשת ג' וגם בטקס פרסי עמ"י בערוץ 24. כמו כן, זכה בתואר 'איש השנה במוזיקה' בטקס 'אנשי השנה' של שידורי קשת. השיר "ואת" נבחר ל'שיר השנה' בתחנות הרדיו וגם בטקס פרסי עמ"י.

אלבומו השני של סקעת, "דמויות", יצא בשנת 2009 וכלל שירים "מובן לי עכשיו", "בואי היום", "סוף" ו"עוד יאיר עליי". סקעת כתב ועיבד חלק מהשירים באלבום זה. האלבום השלישי, "שוב מאושר", יצא כשלוש שנים מאוחר יותר, וזיכה את סקעת בתואר 'זמר השנה' במצעד הפזמונים של רשת ג' לשנת תשע"ב. האלבום כלל בין היתר את השירים "תהיה לי אהבה", "המאה ה-21", "כמה עוד דרכים" ו"שוב מאושר". אלבומו הרביעי יצא בשנת 2017 ונקרא "אהבה מסובבת הכל".

סקעת ייצג את ישראל באירוויזיון 2010 עם השיר "מילים", שנכתב על ידי נועם חורב והולחן על ידי תומר הדדי. סקעת עלה לגמר ובו הגיע למקום ה-14 בלבד. עם זאת, השיר עצמו זכה לאהדה רבה וזכה ב'פרס התקשורת', ב'פרס האמנותי' וב'פרס המלחין'. לאחר כ-4 שנים הפך סקעת לשופט בתחרות הטלוויזיונית 'הכוכב הבא לאירוויזיון', בה נבחרו נציגי האירוויזיון הבאים של מדינת ישראל.

הראל סקעת - הופעות קרובות

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של הראל סקעת

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
07.1021:00הראל סקעתאמפיקיסריהיום חמישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של הראל סקעת?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שירים של הראל סקעת

הראל סקעת – משהו ממני

הראל סקעת – בחיי (קליפ)

הופעות מומלצות

הראל סקעת

קרדיט: יח"צ אן אם סי

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן