היהודים - הופעות 2021

להקת היהודים היא להקה ישראלית מצליחה ומוכרת המובילה את סצינת ההארד-רוק בישראל. הלהקה הוקמה בשנת 1992 על ידי בני הזוג אורית שחף ותום פטרובר, אשר הופיעו בצעירותם  במועדונים תחת השם "תום והפצצה". בתחילת דרכה הלהקה הורכבה משחף ופטרובר ששרו, אבי יפרח על הבס, ערן מיטלמן על הקלידים, שמוליק בודגוב על הגיטרה ואשר פדי על התופים.

בראשית ימיה, זכתה הלהקה להתעלמות מצד תחנות הרדיו, אך בעקבות הנאמנות של הקהל הצליחו לפרוץ את המחסום. אלבומם הראשון, "מציאות נפרדת", שיצא בשנת 1995, הגיע למעמד זהב רק 3 שנים מאוחר יותר ואחר כך גם הגיע למעמד פלטינה כפולה. בזמן זה נחשפה הלהקה לקהל הרחב כאשר השירים שלהם נכנסו לפסקול הסרט "צעירים לנצח" של מיקי בהגן. גם האלבום השני, שנקרא על שם הלהקה, הגיע למעמד אלבום זהב ובעקבותיו זכתה הלהקה בתואר "להקת השנה" של גלי צה"ל לשנת 1999.

בשנת 2002 הוציאו את אלבומם השלישי, "פחד מוות", וב-2004 את האלבום Unplugged, אלבום הופעה אקוסטית, שהצליח מאוד. גם האלבום הבא "פורטה" גרף הצלחה אדירה במכירות וזכה בתואר "אלבום השנה" בטקס פרסי עמ"י.

בין ההופעות הגדולות והזכורות ביותר של הלהקה ניתן לציין את הופעתם הראשונה באמפי קיסריה, בשנת 2010, בה אירחו את שלום חנוך ואת ההופעה במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב בליווי מקהלת האופרה הישראלית. שלוש שנים מאוחר יותר הופיעו במסגרת פסטיבל האביב הבינלאומי בהיכל התרבות ראשון לציון לצד מופע בלט מרהיב לפי כוריאוגרפיה של עידו תדמור. כמו כן, הלהקה זכתה לפתוח את המופע של מטאליקה באמפיפארק בראשון לציון בשנת 1999 ואת ההופעה של רייג' אגיננסט דה מאשין בשנת 2000.

היהודים - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של היהודים

היהודים – אצלך בעולם

היהודים – הזמן שלך

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן