הדג נחש - הופעות 2021

הדג נחש

קרדיט תמונה: wikipedia

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של הדג נחש

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
22.0919:00הדג נחשמיני ישראללטרוןיום רביעי

הדג נחש - הזמנת כרטיסים

כאחת מחלוצות סצינת הראפ וההיפ-הופ בישראל, להקת הדג נחש תרמה רבות לקידומו של הזא'נר בישראל. שמה המסקרן של הלהקה נוצר מהיפוך אותיות של הביטוי "נהג חדש". כיום, החברים בה הם שאנן סטריט, גיא מר, שלומי אלון, יאיא כהן אהרונוב, דודוש קלמס ומשה אסרף.

שיריה של הלהקה, שירי מחאה בעיקר, עוסקים בסוגיות פוליטיות וחברתיות הנוגעות בכל ה"פצעים" של מדינת ישראל ושל החברה שלנו. בין היתר הם עוסקים בשחיתות, במלחמה ושלום, באי שוויון, שימוש בסמים, אלימות כלפי נשים ועוד. מעבר לשירים, חברי הלהקה ידועים בפעילותם החברתית כלפי אוכלוסיות מוחלשות ולמען קידום התרבות בישראל.

מאז סוף שנות ה-90 הוציאה הלהקה כ-10 אלבומים, ביניהם "המכונה של הגרוב", "לזוז", "זמן להתעורר" ו"וולקאם טו איזראל". בין שיריהם המוכרים ניתן להזכיר את "לא מוותר", "אף אחד", "שיר נחמה", "אני מאמין", "לא מספיק", "לא פראיירים", "חליפות", הכאפה המצלצלת", "רק פה", "הנה אני בא" וכמובן "שירת הסטיקר" שאת מילותיו כתב הסופר דוד גרוסמן בהתבסס על סטיקרים!

לאורך השנים זכתה הלהקה בפרסים ותארים רבים. האלבומים "חומר מקומי" ו-"6" זיכו אותם בתואר 'להקת השנה' במצעד הפזמונים השנתי של רשת ג' ושל גלגל"צ. כמו כן, האלבום "בעזרת הג'אם" זכה בקטגוריית 'אלבום השנה' בפרס עמ"י ואלבומם "זמן להתעורר" זכה בפרס אקו"ם למחברי השנה על שם יוסי בנאי. אלו הם רק חלק מהישגיה של הלהקה המצליחה שממשיכה להביא לעולם להיטים ויצירות מוזיקליות ייחודיות.

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של הדג נחש?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שירים של הדג נחש

הדג נחש – שירת הסטיקר

הדג נחש – שיר נחמה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן