דני רובס - הופעות 2021

דני רובס

קרדיט תמונה: wikipedia

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של דני רובס

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
22.1022:00זאפהתל אביביום שישי
28.1022:00זאפהחיפהיום חמישי
25.1122:00זאפהבאר שבעיום חמישי
08.1221:30אלמא - מרכז אמנויותזכרון יעקביום רביעי
18.1222:00זאפההרצליהיום שבת
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של דני רובס?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

דני רובס - הזמנת כרטיסים

דני רובס הוא זמר יוצר, נגן, מלחין ופזמונאי ישראלי מוכשר עם קריירה מוזיקלית מפוארת של מעל לשלושה עשורים. בתחילת דרכו ליווה רובס זמרים מוכרים כמו אריק סיני, שלמה ארצי ומתי כספי, בתור גיטריסט. אלבום הבכורה שלו, "מסגרות" יצא בשנת 1983 ולא נחל הצלחה המכירות. האלבום, אשר עובד והופק על ידי מתי כספי, זכה לתהילה שנים מאוחר יותר, כאשר בשנת 2008 הגיע למעמד אלבום זהב. באלבום כלולים בין היתר השירים "אני בא הביתה מהלילה" ו"דבר לא קרה".

לאחר מכן הוציא רובס במשך השנים מעל לעשרה אלבומים ואוספים. בין שיריו המוכרים ניתן לציין את "לא נרדמת תל אביב", "זה לא אני", "מחר הוא יחזור", "קטע מסוכן", "בדרך אל האושר", "הם לא ילמדו אף פעם", "משהו מקלקל לי הכל", "איך הוא שר", "גרעינים", "ברושים וחמניות", "הבן של הקוסם", "עץ בלי שורשים", "שפת הגוף", "בשבילה", "אני בא הביתה", "מכתב קטן" ועוד. שירו "משהו חדש מתחיל" משנת 2008 הוא אולי השיר שהצליח יותר מכולם, עם 5 מיליון צפיות ביוטיוב.

רובס, אשר ידוע בחיבתו המיוחדת ללהקת ביטלס ושיריה, נוהג לשלב את שיריהם בהופעותיו ואף הקדיש מופע לשירי הלהקה בשם "שיהיה". במשך השנים המשיך להופיע מדי פעם במופע "דני רובס שיר ומספר ביטלס".

במקביל, רובס כתב שירים עבור מבצעים אחרים וגם הלחין ועיבד יצירות רבות, בין היתר עבור אריק סיני, אילנית, נורית גלרון, סקסטה ועוד. רובס אף כתב והלחין את השיר המוכר "תמיד אישה" עבור פנינה רוזנבלום, איתו הגיעה למקום האחרון בתחרות קדם האירוויזיון לשנת 1983.

שירים של דני רובס

דני רובס – משהו חדש מתחיל

דני רובס – אני לא מפסיק להתרגש ממך

הופעות מומלצות

דני רובס

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן