דני סנדרסון - הופעות 2021

דני סנדרסון

צילום: ורדי כהנא

דני סנדרסון הוא מוזיקאי ישראלי מוכר ומצליח, ממובילי הרוק הישראלי במשך מעל לחמישה עשורים. סנדרסון הוא זמר, גיטריסט, פיזמונאי, מלחין ומפיק מוזיקלי. כמו כן, במשך השנים הוסיף לעצמו גם טייטל של סופר עם שישה ספרים שהוציא במהלך הקריירה שלו. על יצירותיו, זכה סנדרסון בשנת 2006 מטעם אקו"ם בפרס מפעל חיים למחבר.  

סנדרסון התחיל את דרכו המקצועית בלהקת הנח"ל בשנת 1968. מלבד קריירת סולו משגשגת, סנדרסון לקח חלק בהרכבים מוזיקליים מוכרים. בשנת 1972 הוא הקים את אחת מלהקות הרוק הכי מצליחות ומשפיעות במוזיקה הישראלית, להקת "כוורת". סנדרסון כתב הרבה משירי הלהקה והופיעה יחד איתה במשך שנים רבות, גם בהופעות איחוד גדולות ומרגשות לאחר פירוקה בשנת 1976. לאחר פירוקה של "כוורת", הקים יחד עם גידי גוב את להקת "גזוז", שאמנם לא החזיקה מעמד זמן רב, אך זכתה למעמד של כבוד בפנתיאון המוזיקה הישראלית. גם להקת "דודה" שהקים מעט מאוחר יותר לא החזיקה זמן רב והתפרקה אחרי כשנה. 

אלבום הסולו הראשון של סנדרסון, "גודל טבעי", יצא בשנת 1982 ואלבומו השני "חף מפשע" יצא כשנתיים מאוחר יותר. לאחר מכן הוציא עוד אלבומים ואוספים רבים, חלקם כאלבומי סולו וחלקם עם חבריו להרכבים המוזיקליים שהקים לאורך השנים. בין השירים המוכרים ביותר שלו ניתן לציין את "אצל הדודה והדוד", שזכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת, את "גלשן", "סיבה לחיות", "אולי ללה", "שלט רחוק", "שיר רועים", "חושב עלייך", "מה הדאווין שלך", "לא זז מכאן", "חוש המישוש", "היא אני והוא", "תהיה ריאלי", "הבית האפור", "היא חולה", "הלא נודע", "שלו לעולמים", "אמרתי לה לבוא"  והלהיט הגדול בשיתוף עם מזי כהן – "זה הכל בשבילך".

בשנת 2017 חגג סנדרסון 50 שנות קריירה מפוארת במופע חגיגי ומרגש בהיכל התרבות. עוד לפני כן, בשנת 2012 עלה בתיאטרון הבימה מחזמר בבימויו של מאור זגורי בשם "נתתי לה חיי", אשר חוגג את הקריירה המוזיקלית של סנדרסון ומבוסס על שיריו לאורך השנים.

דני סנדרסון - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של דני סנדרסון

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
24.0922:00GRAYיהוד - מונוסוןיום שישי
26.0922:00זאפההרצליהיום ראשון

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של דני סנדרסון

דני סנדרסון ומזי כהן – זה הכל בשבילך 

דני סנדרסון – אצל הדודה והדוד

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של דני סנדרסון?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הופעות מומלצות

דני סנדרסון

צילום: ורדי כהנא

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן