דנה ברגר - הופעות 2021

דנה ברגר היא זמרת, מלחינה, פזמונאית ושחקנית טלוויזיה. בשנת 1990 ברגר פרצה לחיינו כסולנית של להקת "בלאגן" לצד דן תורן. הלהיט המפורסם ביותר של הלהקה הוא "שקט" שכתבה יונה וולך והלחין יובל מסנר. להקת "בלאגן" התפרקה בשנת 1992 ובאותה שנה ברגר החלה לשחק בתפקיד ראשי בתוכנית הטלוויזיה "עניין של זמן" בערוץ הראשון.

בהמשך ברגר הוסיפה לשתף פעולה עם דן תורן ועם אמנים נוספים כמו שרון חזיז ורפי אדר. בשנת 1994 יצאה אלבומה הראשון שנקרא "דנה ברגר" בו היא כתבה והלחינה שירים רבים. אמנים מהשורה הראשונה לקחו חלק בהפקת האלבום למשל ברי סחרוף, ג'וני שועלי, רע מוכיח ועוד.

בשנת 1998 ברגר הוציאה את אלבומה השני "פשוט להיות" שהצליח מבחינה מסחרית. בין הלהיטים הבולטים ביותר באלבום הם: "חמימות חולפת" ו"מחכה לו". בשנת 2000 ברגר הוציאה את אלבומה השני והמצליח "עד הקצה", האלבום כולל להיטים רבים כמו "לומדת ללכת", "אהבה", "עד הקצה" ו"יש בזה טעם". האלבום קיבל מעמד של אלבום פלטינה, באותה שנה ברגר זכתה בקטגוריית "זמרת השנה" במצעד הפזמונים השנתי של רשת ג'.

בשנת 2003 ברגר הוציאה את אלבומה הרביעי "תוך כדי תנועה". בין הלהיטים הבולטים באלבום הוא "אתה בא והולך", תוך כדי תנועה" ו"גן מאיר". בעקבות האלבום ברגר זכתה פעם נוספת בתואר "זמרת השנה" במצעד הפזמונים השנתי של רשת ג'. ברגר שיחקה בסדרות רבות כגון "בנות", "שבתות וחגים", "גירושים נפלאים" ועוד.

דנה ברגר היא אחת מהזמרות הבולטות בזמר הישראלי. עם רפרטואר מוזיקלי עשיר הכולל תשעה אלבומים.

דנה ברגר - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של דנה ברגר

דנה ברגר – חמימות חולפת

דנה ברגר – מחכה לו

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

צילום: אלדד רפאלי

דילוג לתוכן