דויד ברוזה - הופעות 2021

דויד ברוזה הוא אחד הזמרים המצליחים והמובילים בישראל. ברוזה החל את הקריירה המוזיקלית שלו בתור חייל בצוות הווי חיל האוויר, לצד מוזיקאים כמו דני בסן, ודפנה ארמוני. לאחר שהשתחרר מהצבא החל להופיע במועדונים קטנים, יהונתן גפן צפה בו באחת מהופעותיו וצירף אותו למופע "שיחת סלון" לצידם של יצחק קלפטר ויעל לוי.

בשנת 1983 הוציא ברוזה את האלבום "האישה שאיתי", המכיל שירים ספרדיים שמתורגמים לעברית – האלבום כולל להיטים רבים כמו למשל "סיגליות", "האישה שאיתי" ועוד. האלבום נחשב לאחד מהאלבומים הנמכרים ביותר בישראל, הוא זכה למעמד של פלטינה מחומשת (מעל ל-200,000 עותקים). כמו כן, באותה השנה ברוזה זכה בקטגוריית זמר השנה של קול ישראל במצעד הפזמונים.

אחרי הצלחת האלבום "האישה שאיתי" ברוזה עבר לארה"ב והתיישב בניו יורק, בה הוא מתגורר עד היום. במהלך השנים ברוזה הוציא אלבומים בעברית בספרדית. במקביל למגוריו בחו"ל המשיך את הקריירה שלו בישראל, בשנת 1991 יצא אלבומו "נשיקה גנובה" האלבום כולל את השירים "בצהרי היום" ו"מתחת לשמיים" שזכו להצלחה רבה, מאיר אריאל כתב את הטקסטים וברוזה הלחין.

בשנת 2002 ברוזה הוציא את אלבומו "זה הכל או כלום", בהפקת יזהר אשדות. האלבום כולל את הלהיטים "זה הכל או כלום", "אבק של החיים" ועוד. כמו כן, מוזיקאים מן השורה הראשונה סייעו בכתיבת שירי האלבום כמו למשל שלום חנוך, יהונתן גפן ומיכה שטרית.

כיום ברוזה מופיע ברחבי הארץ עם מופע מרגש הכולל את הלהיטים המרגשים והעל זמניים שלו.

דויד ברוזה - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של דויד ברוזה

דויד ברוזה – סיגליות

דויד ברוזה – האישה שאיתי

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן