דודו אהרון - הופעות 2022

דודו אהרון הוא אחד מהקולות הבולטים במוזיקה המזרחית בישראל. בשנת 2009 פרץ לתודעה הציבורית עם הלהיט "הכל זה מלמעלה" שיצא במסגרת אלבום שנושא את אותו השם, האלבום נחל הצלחה מסחרית גדולה והגיע למעמד של אלבום זהב. האלבום כולל להיטים נוספים כמו למשל "לא דומה" ו"נוצה ברוח".

בשנת 2010 הוציא את האלבום "מילים פשוטות" שכולל את השירים המצליחים "לא מוותרת", "תגידו לה", "בחור רגיש", "כסף ואלכוהול" ועוד. באותה שנה אהרון הופיע לראשונה בקיסריה, אחרי שנה האלבום הגיע למעמד פלטינה כפולה על מכירה של למעלה מ-80 אלף עותקים. באותה שנה הוציא להיט נוסף הנקרא "לא יפרידו בינינו" שנכלל באלבומו הרביעי.

בשנת 2011 הוציא אלבום נוסף, ובתוכו הלהיטים "את אשתי", "ביוטיפול" ו"אמא יקרה". באותה השנה אהרון זכה בפרס אקו"ם בקטגוריית "מלחין השנה".

בשנת 2015 אהרון הוציא את האלבום המצליח "טרמינל 3", שמכיל סינגל מצליח הנושא את אותו השם. האלבום כולל להיטים נוספים כמו למשל "נתתי לך ללכת", "משהו קורה פה", "לעוף איתך", "פריז או ארומה" ועוד.

אהרון שיתף פעולה עם אמנים רבים, הוא כתב לקובי פרץ את הלהיטים "בן של מלך" ו"ילדתי", ושר את הדואט "פעם בחיים" יחד עם זהבה בן, ואת הדואט "אלוהיי" יחד עם אייל גולן. לאהרון רפרטואר מוזיקלי עשיר, הכולל שמונה אלבומים מצליחים ולהיטים רבים.

דודו אהרון - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של דודו אהרון

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
05.0222:00זאפה הרצליההרצליהיום שבת

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של דודו אהרון

דודו אהרון – טרמינל 3

דודו אהרון – האוטו שלי היופי שלך

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של דודו אהרון?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן