גיל שוחט - הופעות 2021

גיל שוחט

קרדיט תמונה: יח"צ

גיל שוחט הוא מלחין, פסנתרן ומרצה לתורת המוסיקה העוסק במוסיקה מסוג אופרה ומנגן על פסנתר.

את הקריירה המפוארת שלו הוא מתחיל בגיל 5 כאשר כבר אז החל לנגן על פסנתר באופן עצמאי. בגיל 7 החל ללמוד את התחום ועד גיל 12 כבר הלחין וביצע יצירות אישיות שכתב לפסנתר. בזמן זה אף היה חלק ממקהלת "בת קול" של הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בתל אביב. גיל שוחט למד מוסיקה אצל הגדולים ביותר בתחום זה. הוא למד קומפוזיציה אל אנדרה היידו, איוואן ונדור, לוצ'יאנו בריו ועוד מורים גדולים ומצוינים. כמו כן, את לימודי הפסנתר עשה אצל רחל פינשטיין, פרופ' אריה ורדי ועוד. מעבר לכך, בשנת 2008 אוניברסיטת הרווארד לקחה חסות על יצירותיו והיא המנהלת הרשמית של הארכיון שלו.

קריירת המוסיקה שלו ממשיכה בהיותו נער בוגר בן 17 וכבר אז כתב את יצירתו הראשונה הנקראת "עבי שחקים" על טקסט של שלמה אבן גבירול. יצירה זו היוותה נקודת מפנה עצומה בקריירה שלו שהביאה אותו לגדולות. יצירה זו זכתה להוצאה לאור יוקרתית בניו יורק והוזמנה לתזמורת הקאמרית הישראלית כאשר הוא רק בן 18.

גיל שוחט הוא אדם מבריק בתחום המוסיקה הקלאסית. יש לו שלושה תארים בתחום ומאחוריו רפרטואר מפואר הכולל 9 סימפוניות, 15 קונצ'רטי לכלי סולו ותזמורת, 4 אופרות ויותר משישים יצירות קאמריות. כמו כן, בשנת 2021 הוציא אלבום ראשון יחד עם יסמין לוי.

מעבר לרפרטואר המפואר, זכה שוחט במגוון פרסים בניהם: פרס התיאטרון על האירוע הבולט בשנה, פרס מלחין השנה בתיאטרון, פרס ראשון בתחרות ארתור רובינשטיין, פרס ראש הממשלה לקומפוזיטורים, פרס קרן קיסריה, פרס מפעל הפיס לאומנויות ועוד שלל עיטורים. מדובר באמן מוסיקלי מבריק וייחודי במיוחד.

גיל שוחט - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של גיל שוחט

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של גיל שוחט?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

סרטונים של גיל שוחט

גיל שוחט – סיפור מנצח

גיל שוחט – אמנות הניצוח

הופעות מומלצות

גיל שוחט

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן