ג'יין בורדו - הופעות 2021

להקת ג'יין בורדו היא להקה בעלת אופי ייחודי במוסיקה הישראלית. הסגנון המוסיקלי שלה משלב בין מוסיקת אינדי, פולק קאנטרי אמריקאי ופופ, והכל בשפה העברית. מקור הלהקה הוא בשנת 2012, אז חברו זה לזו ארבעה מוזיקאים מוכשרים שלמדו יחד ב'רימון', בית הספר המוכר למוזיקה, ביניהם דורון טלמון ומתי גלעד. עם הזמן, ככל שההרכב הלך והתגבש, התחלפו חברי הלהקה וכיום היא כוללת את יואב ארבל, רמי אוסרווסר וסתיו אחאי, וכמובן גם את טלמון וגלעד. שאלה אחת מסקרנת היא מדוע בחרו לקרוא ללהקה בשם המיוחד והמקורי ג'יין בורדו? אז התשובה היא שלסולנית הלהקה, דורון טלמון, היו שני סוסים, אחד בשם "ג'יין" והשני בשם "בורדו", והשילוב ביניהם הביא לשם הלהקה המסקרן!

אלבום הבכורה של הלהקה, הקרוי על שמה, יצא בשנת 2014 ומומן באמצעות מימון המונים באתר 'הדסטארט'. כחודשיים לפני כן יצא הסינגל הראשון מתוך האלבום, "עינב" ומעט מאוחר יותר יצא הסינגל השני, "איך אפשר שלא". שיר זה הפך ללהיט אהוב ופופולארי בתחנות הרדיו ואף הוכרז כשיר המושמע ביותר בשנת 2015. גם האלבום עצמו הצליח וזכה למעמד אלבום זהב, כאשר השירים "עינב" ו"וויסקי" מתוכו הפכו ללהיטים גם הם לאחר ההצלחה של "איך אפשר שלא".

האלבום השני, "מה שחשוב" הושק ביוני 2017, עם הופעה מושקעת ומרגשת על הבמה של אמפי שוני. האלבום השלישי, "אוקיינוסים", יצא לאוויר ב-2019 לאחר שחרורם של הסינגלים "תנו לנמנם" ו"רוקדים צמודים". 

ג'יין בורדו - הזמנת כרטיסים

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של ג'יין בורדו

ג'יין בורדו – עינב 

ג׳יין בורדו – וויסקי

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן