תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
28.0114:00גידי גובחולדהכרם ברקןיום שישי
03.0221:00גידי גוב ויהודה פוליקרמרכז הקונגרסיםחיפהיום חמישי
12.0222:00גידי גובזאפה ירושליםירושליםיום שבת
14.0221:00גידי גובהיכל התרבותתל אביביום שני
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של גידי גוב?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

גידי גוב - הופעות קרובות

גידי גוב הוא זמר, שחקן, בדרן ומנחה טלוויזיה שהפך לאורך שנות קריירה ארוכות לעמוד תווך בתרבות הישראלית. את דרכו המקצועית החל בזמן שירותו הצבאי בלהקת הנח"ל, לצד אומנים ישראלים מוכרים רבים כמו מירי אלוני, ירדנה ארזי, אפרים שמיר, דני סנדרסון, אלון אולארצ'יק ועוד. 

בהמשך חבר גוב לכמה מחבריו מלהקת הנח"ל – אפרים שמיר, דני סנדרסון, אלון אולארצ'יק, מאיר פניגשטיין, יוני רכטר ויצחק קלפטר – והם הקימו יחד את להקת "כוורת" המוכרת. הלהקה זכתה להצלחה במצעדי הפזמונים ברדיו ונבחרה לייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון בשנת 1974 עם השיר "נתתי לה חיי".  הלהקה התפרקה בשנת 1977 וגוב הצטרף ללהקת "גזוז" של דני סנדרסון. יחד הם הקליטו שני אלבומים, "גזוז" ו"גלגול שני".

בשנת 1978 הוציא גוב את אלבום הסולו הראשון שלו, "תקליט ראשון", אותו הפיק מוזיקלית יוני רכטר חברו. באותה שנה הצטרפו גוב ורכטר למופע "הכבש השישה עשר" והופיעו לצד דויד ברוזה ויהודית רביץ. בשנת 1980 הקים גוב יחד עם סנדרסון את "להקת דודה" אשר לא הצליחה כמו ההרכבים הקודמים, אך הביאה לעולם את הלהיט הפופולארי "אלף כבאים".

אלבומו השני של גוב, "40:06", יצא בשנת 1983 ונקרא על שם אורך האלבום. באלבום, שהופק על ידי רכטר, נכללו השירים "כלים שלובים", "עד הבוקר", "יש אי שם" ו"שטח הפקר". בהמשך הוציא גוב אלבומי סולו ואוספים רבים והשתתף באלבומים נוספים. בין שיריו המוכרים ניתן להזכיר את "עניין של זמן", "אין עוד יום", "דרך ארץ", "יורם", "לוליטה", "נערה במשקפיים", "שלל שרב" ואת שירי הילדים "תנו לגדול בשקט", "גן סגור, "איך שיר נולד" ועוד אינסוף להיטים.

במקביל, גוב זכה להצלחה אדירה כשחקן וקומיקאי בסדרות ותוכניות טלוויזיה, סרטי קולנוע ובתיאטרון. גוב השתתף במשך מעל לעשור באחת מתוכניות הבידור המצליחות ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה הישראלית – "זהו זה!" בטלוויזיה החינוכית. בהמשך עבר להנחות את "לילה גוב", תכנית אירוח מצליחה מאוד ששודרה בערוץ 2 במשך כחמש שנים. כמו כן, הנחה במשך תקופה קצרה את תוכנית הבוקר של קשת בערוץ 2 – "יום חדש". בשנים האחרונות כיכב על המסך בסדרת האוכל הפופולארית "המסע המופלא" בערוץ 10 לצד ישראל אהרוני.

שירים של גידי גוב

גידי גוב – אני שוב מתאהב

גידי גוב – מי תרצי (קליפ)

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן