ברי סחרוף - הופעות 2021

ברי סחרוף

קרדיט תמונה: wikipedia

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של ברי סחרוף

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של ברי סחרוף?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

ברי סחרוף - הופעות קרובות

ברי סחרוף, נסיך הרוק הישראלי, הוא אחד המוזיקאים המובילים בישראל. סחרוף הוא זמר, פזמונאי, מלחין ומפיק מוזיקלי, היוצר מוזיקה אלקטרונית מיוחדת עם נגיעות מזרחיות. בחלק גדול מיצירותיו הוא משתף פעולה עם הזמר והיוצר רמי פורטיס. השניים התחילו את דרכם המשותפת בלהקה שהקימו בבלגיה "מינימל קומפקט" וזכתה להצלחה באירופה, עם לא פחות משישה אלבומים.

לאחר שהלהקה התפרקה הקימו השניים הרכב חדש בשם Foreign Affair ויצאו לסיבוב הופעות עם אלבומם המצליח "סיפורים מהקופסא". לאחר מכן השתקעו בארץ והמשיכו ליצור, יחד ולחוד, אינספור יצירות מוכרות שהפכו לחלק מהתרבות הישראלית – "ניצוצות", "חלום כחול", "אין קץ לילדות", "אמריקה", "אמונה עיוורת", "חלליות", "איני אוהב אותה", "השומר של הגן", "כמה יוסי", "הזיות", "חבל שאת לא", "רעש לבן", "נגיעות" ועוד רבות וטובות.

במקביל הפיק סחרוף גם לא מעט אלבומים של אומנים אחרים כמו יגאל בשן, דן תורן, מיכה שטרית, יהודית רביץ ועוד. כמו כן, הוא שיתף פעולה עם אמנים רבים לאורך הדרך והתארח באלבומים של אחרים. בנוסף, סחרוף כתב פסקולים לסרטים ישראלים – "לנגד עיניים מערביות", תומר והשרוטים", "מייד אין יזראל", "חכמת הבייגלה" ו"קלרה הקדושה", עבורו זכה בפרס אופיר על הפסקול הטוב ביותר.

סחרוף ופורטיס, אשר הפסיקו להופיע יחד במשך השנים, קיימו הופעת איחוד חד פעמית של ההרכב שלהם פורטיסחרוף, לכבוד הוצאת מהדורה חדשה של התקליט "סיפורים מהקופסא". ההופעה התקיימה בשנת 2015 באמפיפארק רעננה ואחריה התקיימו שתיים נוספות, על מנת לעמוד בביקוש הרב של הקהל.

שירים של ברי סחרוף

ברי סחרוף – היום יום הולדת

ברי סחרוף עוד חוזר הניגון

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן