בית הבובות - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של בית הבובות

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
11.0214:30בית הבובותGRAYיהודיום שישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של בית הבובות?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

בית הבובות - הזמנת כרטיסים

בית הבובות היא להקת רוק ישראלית מצליחה, מייסדי הלהקה הם אמיר אטיאס ואיתי שיף. בשנת 2005 יצאה אלבומה הראשון של הלהקה "מדפים" בהוצאת "נענע דיסק". האלבום זכה להצלחה מסחרית גדולה והגיע למעמד זהב. מלהיטי האלבום: "סיגפו", "שיר בעיפרון", "למעני" ו"שמש", כל השירים זכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו. בשנת 2006 הלקה זכתה בפרס "תגלית השנה" ו"הרכב השנה" בטקס פרסי "עמי".

בנוסף, היא זכתה בקטגוריית "להקת השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג'. כשנתיים לאחר מכן, מכירות האלבום היו קרובות למעמד של אלבום פלטינה כפולה (80,000 עותקים). בשנת 2015 האלבום הגיע למעמד פלטינה משולשת (למעלה מ-100,000 עותקים).

בשנת 2007 הלהקה הוציאה אלבום נוסף הנקרא "שוב החיוך", תוך עשרה ימים האלבום נמכר ביותר מ-10,000 עותקים. האלבום כולל להיטים כמו: "כי אם לא אז בשביל מה", "עד שבאת" ו"חלומות שפיספסת". השיר "אל תדאג" יצא כסינגל וזכה להצלחה רבה. האלבום כולל סגנונות מוזיקליים רבים כמו רגאיי, מוזיקה ספרדית וקאנטרי.

בשנת 2011 הוציאה הלהקה סינגלים מצליחים כמו: "אתם תשבו ואני אספר", "איזה יום יפה בחוץ" ו"לא שם לא כאן". ב-15 בספטמבר 2011 יצאה אלבומה השלישי של הלהקה שנקרא "בכל הדרכים".

בית הבובות היא אחת מלהקות הרוק הבולטות והחשובות במוזיקה הישראלית, ללהקה שישה אלבומים, כולל אלבום אוסף כפול. 

שירים של בית הבובות

בית הבובות – שיר בעיפרון

בית הבובות – סיגפו

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן