אתי אנקרי - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אתי אנקרי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אתי אנקרי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אתי אנקרי - כרטיסים להופעות

אתרי אנקרי היא זמרת, יוצרת, מלחינה, פזמונאית ושחקנית ישראלית. חצי משירותה הצבאי ביצעה בלהקה צבאית של חיל החינוך, אך את הקריירה המוסיקלית שלה החלה רק בשנת 1985 כאשר השתתפה בתחרות הזמר של פסטיבל ערד עם השיר "עוד מעט". לפני התחרות הספיקה להשתתף בסדרת הטלוויזיה "לחם"

בשנות התשעים החלה ללמוד בבית הספר רימון ומיד בסיום לימודיה הוציאה את אלבום הבכורה שלה "רואה לך בעיניים" ששיריו זכורים לקהל עד היום. את כל השירים באלבום חוץ מאחד היא כתבה והלחינה בעצמה. האלבום הגיע לאלבום זהב ולאחר מכן לאלבום פלטינה כפולה. אלבום זה הביא לאנקרי הצלחה גדולה ובאותה שנה היא זכתה בתואר זמרת השנה של רשת ג'.

בשנת 1992 השתתפה בפסטיגל עם השיר "מיכאל" שזכור עד היום לקהל הישראלי. השיר הוא חלק מתוך האלבום השני "קראת לי אסתר". גם אלבום זה זכה להצלחה והגיע לאלבום זהב. לאחר שהוציאה אלבום נוסף, התרכזה מעט בקריירת המשחק ושיחקה בשתי העונות הראשונות של הסדרה שבתות וחגים.

מאז הספיקה אתי אנקרי להוציא עוד חמישה אלבומים מוצלחים, בניהם גם ארבעה אלבומים בסגנון דתי שהושפעו מאוד מחזרתה בתשובה. כיום אתי אנקרי מופיעה בפני קהלי נשים עם שיריה שהפכו לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית.

שירים של אתי אנקרי

אתי אנקרי – לוליטה (קליפ)

אתי אנקרי – רואה לך בעיניים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן