האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של ארקדי דוכין

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של ארקדי דוכין?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

ארקדי דוכין - הופעות קרובות

ארקדי דוכין הוא מוזיקאי מחונן, ונחשב לאחד הקולות הבולטים במוזיקה הישראלית. החל את דרכו המוזיקלית כאשר הקים את להקת "ספטימה 5" יחד המוזיקאי מיכה שטרית, לאחר מכן שם הלהקה שונה ל"החברים של נטאשה"- וכל השאר היסטוריה. בשנת 1989 יצא אלבומה הראשון של הלהקה, בהפקתו של יזהר אשדות- האלבום זכה להצלחה רבה, והגיע למעמד פלטינה. האלבום כולל את השירים: "נאמר כבר הכול", "מלנכולי", "את לא" ועוד.

בשנת 1989 לצד ההצלחה של "החברים של נטאשה", דוכין הוציא אלבום סולו שהורכב משיריו של המשורר ולדימיר ויסוצקי. האלבום הופק על ידי דוכין עצמו, יחד עם ברי סחרוף ודני מקוב. כמו כן, האלבום הגיע כעבור מספר שנים למעמד של אלבום זהב, האלבום כולל את הלהיטים "טמבל", "אגדה מוזרה מאוד" ועוד.

במקביל להצלחתו דוכין הלחין שירים לזמרים רבים, לדוגמא: "לפעמים" בביצועו של רון שובל, "אחרינו המבול" בביצועה של נורית גלרון. בנוסף, דוכין הפיק מוזיקלית את האלבום "חום שאתה מחפש" של לאה שבת.

בשנת 1991 יצאה אלבומה השני של "החברים של נטאשה", האלבום כולל להיטים רבים כמו למשל "עוד נגיעה", "שני סיפורי אהבה קטנים", "איש בלי נצח" ועוד. בשנת 1993 יצא האלבום השלישי של הלהקה "רדיו בלה בלה" אלבום קונספט, שנחשב לאחד האלבומים המהפכנים והמקוריים בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית, האלבום כולל את הלהיטים "אני לא רוקד כשעצוב" ו"קוק בצהריים".

 בשנת 1995 דוכין הוציא אלבום סולו נוסף שנקרא "ארקדי דוכין", האלבום נחל הצלחה מסחרית וכולל את הלהיטים "חדר משלי", "מרוב אהבתי" ועוד, האלבום הגיע למעמד של אלבום פלטינה. בשנת 2001 דוכין הוציא את אלבומו "להרגיש" הכולל את הלהיטים "אוהבת לא אוהבת", "היא לא דומה" ועוד, האלבום זכה להצלחה, ובעקבותיו דוכין זכה בקטגוריית "זמר השנה"  במצעד הפזמונים של רשת ג'.

שמו של ארקדי דוכין הולך לפניו, הוא בעל רפרטואר מוזיקלי עשיר ומדהים ושיריו נחשבים לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית. כיום דוכין מופיע ברחבי הארץ במופע מרגש הכולל את השירים שכולנו אוהבים.

שירים של ארקדי דוכין

ארקדי דוכין – מי אוהב אותך יותר ממני

ארקדי דוכין – היא לא דומה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן