אריאל זילבר - הופעות 2022

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אריאל זילבר?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אריאל זילבר - הופעות קרובות

אריאל זילבר הוא אחד מהמוזיקאים הבולטים ביותר בזמר הישראלי. הוא זמר, מלחין, ופזמונאי. זילבר החל את דרכו בלהקת הרוק המהפכנית "תמוז". לאחר שפרש מהלהקה זילבר פצח בקריירת סולו מרשימה שנמשכת עד היום. זילבר יצר שירים במגוון סגנונות לרבות מוזיקה בערבית ובאתיופית. בשנת 2014 קיבל את פרס אקו"ם על תרומתו למוזיקה הישראלית, ובשנת 2016 הוענק לו פרס אמ"י על מפעל חיים.

בשנת 1974 זילבר הצטרף ללהקת "תמוז", במסגרת הלהקה יצר שירים בלתי נשכחים כמו: "ככה את רצית אותי", "הולך בטל" ואף היה שותף להלחנת השיר "עונת התפוזים" לצד שלום חנוך. ב1976 זילבר פרש מהלהקה עקב הצלחתו הגדולה של הלהיט "רוצי שמוליק", להיט שחברי הלהקה לא הסכימו לאמץ כי טענו שהוא לא מתאים לקו המוזיקלי של הלהקה. באותה שנה זילבר זכה בתואר זמר השנה במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג', והשיר "רוצי שמוליק" זכה בקטגוריית שיר השנה באותו מצעד.

בסוף שנות ה-70 פרש ממוזיקה, אך בשנת 1984 שב למרכז הבמה והקליט את הלהיט "בחברה להגנת הטבע". באותה שנה הקליט להיטים נוספים כמו: "אני שוכב לי על הגב" ו"התמהוני".

אריאל זילבר הוא בין היוצרים החשובים בתרבות הישראלית. הוא הוציא מעל ל-11 אלבומים, הכוללים להיטים אייקוניים כמו: שמש שמש, ואיך שלא, אגדה יפנית, בטי בם, מישהו ועוד.

שירים של אריאל זילבר

אריאל זילבר – ואיך שלא

אריאל זילבר – בטי בם

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן