אסף אמדורסקי - הופעות 2022

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
03.0221:30זאפה ת"א החדשתל אביביום חמישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אסף אמדורסקי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אסף אמדורסקי - הופעות קרובות

אסף אמדורסקי הוא רוק סטאר אמיתי, באופן מפתיע דווקא השקט והמראה "הלא מתאמץ" שלו הופכים אותו לכזה. הוא אחד הזמרים המצליחים והייחודיים הקיימים בזמר הישראלי. לא רבים יודעים שאמדורסקי הוא גם מפיק מוזיקלי מחונן, הוא זכה ארבע פעמים בפרס אופיר בקטגוריית "המוזיקה המקורית הטובה ביותר לסרט".

אמדורסקי החל את הקריירה המוזיקלית שלו בסוף שנות ה-80 בלהקה המעולה "תערובת אסקוט" כסולן וכגיטריסט, לצד ירמי קפלן שהיה אחראי על התופים באותה תקופה. בין להיטי הלהקה: "החדר האינטימי שלי" ו"נחמה". באמצע שנות ה-90 אמדורסקי הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו, המאופיין בסגנון מוזיקלי מהפכני לאותה תקופה- האלבום שילב רוק בועט יחד עם ג'אז ומוזיקה אלקטרונית. באלבום התארחו שולי רנד, רע מוכיח וג'וני שועלי. הלהיטים הבולטים של האלבום הם: "יקירתי" ו"אהבה חדשה". בסוף שנות ה-90 הוא הוציא אלבום נוסף עם להיטים כמו "15 דקות" ו"חלום כהה".

בשנות ה-2000 המוקדמות אמדורסקי התרכז בהפקה מוזיקלית. הוא הפיק את השיר "לראות את האור" בביצוע אפרת גוש, ואת הלהיט "השיר הזה" של האחיות פיק. בשנת 2008 אמדורסקי הוציא את האלבום "הרי את" הכולל להיטים כמו "רכבת לצפון" ו"גולשים". במרץ 2009 האלבום זכה למעמד של אלבום זהב.

בקיץ 2018 אמדורסקי הוציא אלבום משותף יחד עם ישראל גוריון. האלבום כולל שירים של להקת הדודאים, באלבום אמדורסקי שר את שיריו של אביו המנוח בני אמדורסקי. לאמדורסקי כ-9 אלבומי סולו, ושלושה מהם זכו למעמד אלבום זהב. הוא הלחין וכתב מוזיקה לאמנים ולסרטים רבים. במקביל לעשייה מוזיקלית רחבה, אמדורסקי הוא חלק מפנאל השופטים של תוכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא לאירוויזיון".

שירים של אסף אמדורסקי

אסף אמדורסקי – רכבת לצפון

אסף אמדורסקי – יקירתי

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן