אסף אבידן - הופעות 2021

אסף אבידן

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אסף אבידן?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אסף אבידן - הזמנת כרטיסים

אסף אבידן הינו מוסיקאי ישראלי, זמר, מלחין, פזמונאי, לשעבר סולן להקת "אסף אבידן והמוג'וס" ומדובב סרטים ואנימציות. אסף שר ומנגן בסגנון רוק, פולק רוק ובלוז רוק. הוא מנגן על גיטרה, פסנתר ומפוחית ויש לו גוון קול מיוחד המזכיר את קולה של הזמרת האמריקאית ג'ניס ג'ופלין.

תחילת דרכו האומנותית של אסף אבידן מתחילה איי שם בתיכון לאומנויות בירושלים, מקום לידתו ומגוריו כנער. בבית הספר לאומנויות למד במגמת קולנוע. משם המשיך את דרכו האומנותית ולמד אנימציה בבצלאל. כתיבת שירים החלה אצלו בשנת 2006, כאשר חווה פרידה מבת זוגתו דאז. אלבומו הראשון התרכז בשירים על פרידה והתחלות חדשות, אותם הוציא יחד עם חבריו המוזיקאים.

את הופעותיו הראשונות ביצע אסף אבידן בשנת 2007 בבארים קטנים, בהם ניגן עם גיטרה ומפוחית. לעיתים הופיע לבד ולעיתים הופיע יחד עם מוזיקאים נוספים. מוזיקאית שהייתה מצטרפת אליו המון בתקופה זו, היא הצ'לנית הדס קליינמן. בעקבות ההופעות, הכיר את רן ניר הבסיסט, יוני שלג המתופף ורועי פלד הגיטריסט ויחד הם הקימו את להקת אסף אבידן והמוג'וס.

להקת "אסף אבידן והמוג'וס" ניגנה יחד משנת 2008 עד שנת 2011, בשנה זו הם נפרדו. יחד הם הוציאו שלושה אלבומים מוצלחים שהראשון שבהם הגיע לאלבום זהב. כמו כן, בשנת 2009 זכה אבידן בפרס אקו"ם לתגלית השנה.

משנת 2012 ועד היום, ממשיך אסף אבידן בקריירת הסולו שלו שמאוד מצליחה עד כה. בשנה זו הוא גם נבחר להיות במקום העשירי ברשימת המשפיעים במוזיקה הישראלית של עיתון הארץ. במגביל לארבעת אלבומי הסולו שהוציא עד כה, אבידן ממשיך גם בדיבוב סרטי אנימציה שהמוכרים מבניהם הם: הדרדסים, עידן הקרח 4, יו יאנג יו ועוד רבים וטובים.

שירים של אסף אבידן

Asaf Avidan – Sweet Babylon (Live)

Asaf Avidan – The Study On Falling (Live)

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן