אנריקו מסיאס בישראל 2021

אנריקו מסיאס הוא זמר ויוצר יהודי-אלג'יראי בעל שם עולמי המוביל באמצעות המוסיקה שלו מסר של אחווה ושלום בין מדינות העולם ובפרט עם מדינת ישראל. סגנון המוסיקה של מסיאס הוא שאנסונים והוא מזוהה גם עם המוסיקה הערבית האנדלוסית.

את צעדיו הראשונים במוסיקה הוא סופג מבית אביו שהיה כנר בתזמורת מפורסמת באלג'יר. כבר בילדותו הוא החל בלימודי גיטרה אצל קבוצות צוענים באזור שבו גר ועם הזמן היה מופיע בהתנדבות בתזמורת שבא אביו ניגן.

את הקריירה המוסיקלית שלו הוא מתחיל בפריז בשנות ה-60, שם גם הייתה הופעתו הטלוויזיונית הראשונה שהביאה לפרסומו. בשנות השבעים מסיאס הוא זמר בעל שם עולמי וסיבובי הופעות ברחבי אירופה והוא מוזמן להופיע לרגלי הפירמידות במצריים בעת שיחות השלום בין ישראל למצריים. במעמד זה גם הוכתר כ"זמר השלום" ובהמשך אף קיבל עיטור מיוחד משאול מופז ושמעון פרס על תמיכתו בחיילי צה"ל.

אנריקו מסיאס הוא זמר אהוב מאוד במדינת ישראל, גם בזכות קולו המיוחד, המוסיקה האותנטית שהוא מייצר וההופעות הבלתי נשכחות הכוללות שפע של כלי נגינה ונגנים איכותיים. סגנון המוסיקה שלו ושיריו הייחודיים שימשו ומשמשים עד היום להשראה עבור אומני ישראל בניהם להקת טיפקס שמעידה כי הזמר הוא אחד ממקורות השראה שלהם.

אנריקו מסיאס - הופעות קרובות

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של אנריקו מסיאס

הצרפתי הכי ישראלי: אנריקו מסיאס

מצב האומה – אנריקו מסיאס במחרוזת שירים

הופעות מומלצות

אנריקו מסיאס

קרדיט תמונה: Martin Lafit

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן