אלון עדר - הופעות 2021

אלון עדר הוא זמר ומוזיקאי ישראלי המנגן בסגנון אינדי רוק ורוק מתקדם. השימוש שלו בכלי נגינה הוא מהמשובחים שקיימים. הוא מנגן על פסנתר, קלידים, גיטרה אקוסטית, חשמלית, קלאסית ובס. כמו כן, מנגן גם על גלוקנשפיל, חלילית ומנדולינה.

הרקע המוסיקלי המשובח של אלון עדר מגיע מהבית. הוא בנו של יהודה עדר הגיטריסט מההרכבים תמוז ודודה. כבר בילדותו למד בבית הספר לאומנויות בתל אביב במגמת מוסיקה ואומנות פלסטית. בצבא שירת בלהקת חיל חינוך ולמד לאחר מכן בבית הספר רימון שאביו הוא ממייסדיו.

אלבום הבכורה של אלון עדר יצא בשנת 2011. האלבום כלל 15 שירים שהלחין, עיבד והפיק. שמונה מהשירים שבאלבום, הם שירים שכתבו משוררים מפורסמים. כבר באותה שנה, הוא אינו מסתפק באלבום הראשון וכבר מוציא אלבום שני מוצלח מאוד שכולל עוד 13 שירים שכתב ולהלחין בעצמו. שירים אלו משקפים מאוד את סגנון הרוק המתקדם שהתנגן בארץ בשנות השבעים.

שלוש שנים לאחר מכן, מוציא אלון עדר אלבום מיוחד מאוד שכולו מתבסס על נגינה באורגני Casio בלבד. למיני האלבום קוראים Casio מטונף והוא מביא אל הקהל שירים חברתיים ומחאתיים. באלבום יש שישה שירים בלבד. כמו בשנים הקודמות, גם בשנה זו הוא מוציא אלבום נוסף כבר באותה השנה. שמו של האלבום הוא "סיכום החיים עד עכשיו". את האלבום הוא מוציא יחד עם להקתו. באלבום שותפים בכתיבה כל חברי הלהקה.

בשנת 2015, שנה לאחר שיצאו שני האלבומים, מוציא עדר אלבום נוסף המתנגן רק באמצעות אורגני כסיו. בדומה לאלבום המיני, גם כאן השירים הם מחאתיים בלבד. וכיאה לאומן המהיר, יוצא במגביל אלבום חדש נוסף הנקרא "השמרנים שוב באופנה". באלבום זה מתפרסמים השירים: "הרבה להגיד", "אל תעזבי אותי" ו"שיר לאמא". שירים אלו מאלבום זה זכו להצלחה גדולה מאוד ונוגנו גם ברדיו. שנת 2015 נחשבת עבור עדר לשנה פעילה מאוד, במגביל לאלבומים המוצלחים הוא עושה שיתוף פעולה עם דנה עדיני באלבום שירי הילדים "ריח של חלומות". כמו כן, הוא משתתף בתפקידי אורח בסדרות המצליחות "איש חשוב מאוד" ו"האחיות המוצלחות שלי".

בנובמבר 2018 הוא מקבל פרס אקו"ם על שם עוזי חיטמן בזכות אלבומו השביעי ושבועיים לאחר מכן באופן מפתיע במיוחד, הוא יוצא עם אלבום נוסף "מחשבות על הדרך".

אלון עדר הוא שילוב של מוסיקאי מוכשר במיוחד המייצר להיטים במהירות. בכל שנה הוא מוציא כשני אלבומים משובחים מאוד. הקהל אוהב אותו מאוד, את היכולת לשלב סגנון מוסיקת עבר יחד עם מילים המביאות מסר לעולם.

אלון עדר - הופעות קרובות

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אלון עדר

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של אלון עדר

אלון עדר ולהקה – בקול גדול

אלון עדר ולהקה – אישה שלי

הופעות מומלצות

אלון עדר

צילום: שני גבאי

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן