איפה הילד - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של איפה הילד

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של איפה הילד?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

איפה הילד - הופעות קרובות

איפה הילד היא אחת מלהקות הרוק הבולטות והמשפיעות בישראל. הלהקה הוקמה בשנת 1986 על ידי חמי רודנר, אסף שריג ועומר דגני. בשנת 1990 יצא הסינגל הראשון של הלהקה שנקרא "אחד האלוהים" שזכה להצלחה רבה. לאחר סיבוב הופעות הלהקה הוחתמה על ידי חברת התקליטים "הד ארצי".

בשנת 1993 יצא אלבום הבכורה של הלהקה שנקרא "זמן סוכר", הכולל את הלהיטים המצליחים: "מה שעובר עלי", "נפלת חזק", "איפה הרוח", "העצב שלה" ועוד. האלבום הגיע למעמד פלטינה.

בשנת 1995 יצא אלבומה השני של הלהקה שנקרא "שדים", לאלבום להיטים רבים כמו "לבן בחלום שחור", "מישהו שומע אותי" ועוד. בשנת 1995 יצאה אלבומה השלישי של הלהקה שנקרא "מסעותיי עם עצמי", הכולל את הלהיטים "הביאו את הסתיו" ונביא השעמום". לצד הפעילות עם הלהקה חמי רודנר הוציא אלבום סולו מצליח.

בשנת 1998 התפרקה הלהקה, והופיעה יחד במופע אחרון לאותה תקופה במועדון המיתולוגי "אלנבי 58". בהופעה השתתפו זמרים נוספים כמו אביב גפן, ירמי קפלן, יובל בנאי, איגי וקסמן ועוד.

בשנת 2001 התאחדה הלהקה למספר הופעות, בהופעות הללו השתתפו מוזיקאים נוספים כמו מוניקה סקס, ורוקפור. בשנת 2008 הודיעה הלהקה שוב על איחוד, ובשנת 2009 הלהקה הוציאה שני שירים חדשים- "מוזיקה אהבה" ו"מנסה".

בשנת 2016 הלהקה הוציאה את השיר "גוונים של זהב", מתוך האלבום "מתוק בחשיכה". כיום "איפה הילד" מופיעה ברחבי הארץ עם מופע רוק בועט ואנרגטי.

שירים של איפה הילד

איפה הילד – נפלת חזק

איפה הילד – מה שעובר עלי

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן