אהוד בנאי - הופעות 2021

אהוד בנאי הוא זמר ויוצר ישראלי מוכר ומצליח כבר מעל לשלושה עשורים. עם זאת, ראשית דרכו במוזיקה הישראלית לא הייתה קלה. לאחר שמפיקים, להקות וזמרים שבנאי פנה אליהם סירבו לשתף פעולה, הוא הוציא באופן עצמאי סינגל בשם "א יידישע רסטהמן" אשר למרבית האכזבה לא הצליח לפרוץ אל לוח השידורים של תחנות הרדיו.

הפריצה הגדולה של בנאי הגיעה בשנת 1985 כאשר כתב ללהקת משינה את מילות השיר "רכבת לילה", אשר הפך ללהיט. לאחר מכן כתב בנאי שני שירים נוספים – "עיר מקלט" ו"עגל הזהב" – אשר זכו הפעם להצלחה גדולה במצעדי הרדיו. בשנת 2012 סגר מעגל כאשר החל להגיש תכנית רדיו משל עצמו בגלי צה"ל בשם "זה המקום". בנאי, אשר גם עורך את התוכנית, בוחר בעצמו את המוזיקה שתשודר.

האלבום הראשון של בנאי, "אהוד בנאי והפליטים", הוא אלבום רוק מלא במחאה חברתית על הדרתן של אוכלוסיות מסוימות בחברה הישראלית, והוא נחשב לאחד האלבומים הכי חשובים ובעלי השפעה בשנות ה-80 בישראל. אלבומו השני, "קרוב", כלל להיטים כמו "רחוב האגס 1", "כולם יודעים" ו-"רוחות הצפון". האלבומים הרבים שהוציא בנאי מאז ועד היום הניבו להיטים רבים נוספים, כמו "מהרי נא", "דוד ושאול", "פלורנטין", "אל תפחד", "כשחיכיתי לך על הספסל", "בלוז כנעני", "היום", "אני הולך" ועוד.

ביצירותיו ובהופעותיו, בנאי שיתף פעולה עם גדולי האומנים בארץ, וביניהם ברי סחרוף, רמי פורטיס, ארקדי דוכין, יהודית רביץ, מאיר בנאי, גידי גוב, יזהר אשדות, שלום חנוך, שולי רנד, להקת משינה ולהקת כנסיית השכל.

לאורך הקריירה שלו זכה בנאי לתארים ופרסים רבים, ביניהם 'זמר השנה', 'תמלילן השנה', 'אלבום השנה' ועוד. בשנת 2018 זכה ב'פרס מפעל חיים ליוצר' על שם אהוד מנור.  

אהוד בנאי - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אהוד בנאי

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של אהוד בנאי

אהוד בנאי – יוצא לאור

אהוד בנאי – בלוז כנעני

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: אודי אבן חיים (wikipedia)

דילוג לתוכן