אדם - הופעות 2023

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אדם

אופס ... לא נמצאו הופעות קרובות
ניתן להירשם ולקבל עדכונים בהתאמה אישית
כאשר תתפרסם הופעה חדשה באתר

הרשמה לעדכונים »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אדם?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אדם - הזמנת כרטיסים

חיים כהן המוכר בשם הבמה אדם הוא זמר ושחקן ישראלי. לאחר שירותו הצבאי רצה להיות שחקן, לכן עבר לגור בתל אביב והחל להשתתף בהצגות ילדים.

החשיפה הראשונה שלו אל הציבור הייתה בשנת 1985 כאשר היה רקדן וזמר ליווי של יזהר כהן בשיר "עולה עולה" בקדם האירוויזיון. שנה לאחר מכן החל את קריירת הסולו שלו בצרפת כאשר שם הבמה שלו עדיין לא היה אדם, אלא כריס לייף. בזמן שהייתו בצרפת, הקליט שלושה שירים בשפה האנגלית כשאחד מהם יצא גם בעברית בשם "אין מוצא". הקריירה של אדם בצרפת לא צלחה ולכן הוא חזר לישראל.

בשנת 1987, עם חזרתו, הקליט את השיר "סוד" אשר  הופק על ידי יזהר אשדות שלאחר מכן הפיק גם את שאר השירים באלבומו הישראלי. אלבום זה זכה להצלחה גדולה ובין לילה אדם הפך להיות אליל נוער וסמל מין. באותה שנה השתתף בפסטיגל עם השיר "לא לוקח בקלות" וזכה איתו במקום הראשון.

בשנת 1988 הוציא אלבום נוסף בשם "מרחוק לרחוק" עם השירים: "מכור לאהבה", "שקיעה אחת" ו"היא רוקדת לבדה". בשנת 1989 הוציא אלבום שלישי בשם "חופשי" בהפקה מוסיקלית של מתי כספי שניגן באלבום בפסנתר. האלבום זכה להצלחה קטנה יותר משני האלבומים הקודמים. באותה שנה השתתף שוב בפסטיגל עם השיר "כמו גיבור מצויר" וזכה שוב במקום הראשון. שנה לאחר מכן השתתף בפסטיגל בפעם הרביעית עם השיר "מתנשקים בצרפתית" ושוב זכה.

בשנת 1991 השתתף בקדם האירוויזיון על השיר "יחד נעמוד". השיר הגיע למקום השני. באותה שנה הוציא אלבום חדש בשם "פעמיים ביום". בין השנים 1992 -1995 שיחק בסדרת הילדים "פלאי קלעים" ובשנת 1994 השתתף במחזמר "הקוסם" בתפקיד איש הפח לצד מיכל ינאי וצחי נוי.

בשנת 1993 התחרה שוב בקדם האירוויזיון עם השיר "עד" והגיע למקום השלישי. בשנת 1994 הוציא את האלבום "הימים שאנחנו ביחד". בשנת 1995 הופיע שוב בפסטיגל עם השיר "בחיק הטבע" שכתב אהוד מנור.

בשנת 1999 הוציא אלבום אוסף הכולל 29 שירים שהיו ללהיטים הגדולים של אלבומיו. כמו כן, שיחק בהצגת הילדים "בגדי המלך החדשים".

בשנת 2000 שיחק בהצגת הילדים "גוליבר" לצד שרון צור, גדי יגיל ואורי גבריאל. בין השנים 2006-2008 עזב את עולם השירה והמשחק והפך למנהל שייט באונייה.

בשנת 2009 חזר והוציא שלושה סינגלים חדשים בשם: "חורף", "אל תיקחו לי את האהבה" ו"סניוריטה".

בשנת 2010 הוציא אלבום נוסף בשם "רגעים קטנים" אשר כלל את שיר הנושא של הסרט "אין יותר שדים" אשר תיעד את חייו.

בשנת 2011 השתתף בתכנית הריאליטי "היכל התהילה", הגיע לגמר וסיים במקום החמישי. בשנת 2014 הוציא אלבום הופעה עם כל הלהיטים הגדולים שלו ושני שירים חדשים.

בשנת 2017 דיבב את בראט בסרט "גנוב על העולם". באותה שנה נכנס לניתוח הוצאה כיס מרה אשר הסתבך והוביל מצב דלקתי בלבלב. הוא הגיע לטיפול נמרץ, מצבו היה קשה ושנה לאחר מכן שוחרר מבית החולים. בשנת שחרורו מבית החולים פרסם סינגל חדש בשם: "בסוף כולם רוצים אהבה". בחנוכה של אותה שנה השתתף בהצגת הילדים "הקוסם מארץ עוץ" שוב בתפקיד איש הפח לצד רינת גבאי. בשנת 2019 שיחק במחזמר "לזרוס". בשנת 2020 השתתף בפסטיגל בפעם השישית.

אדם ביוטיוב

אדם – זה הזמן לניסים

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים