אברהם פריד - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אברהם פריד

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אברהם פריד?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אברהם פריד - בכרטיסים להופעות

אברהם פריד הוא אחד מן הזמרים והיוצרים הבולטים ביותר בזמר החסידי. הילד שהיה סולן להקת "אלי והילדים" בתלמוד התורה 'אוהלי תורה' בארה"ב הוציא לאורך השנים עשרות אלבומים ורבים משיריו הפכו ללהיטים. אברהם פריד זהו שם הבמה המלווה אותו לאורך כל הקריירה שלו, ואילו שמו המלא הינו אברהם שבתי הכהן פרידמן. הוא מתגורר בברוקלין, ניו-יורק, אך מופיע מדי פעם גם בישראל. את מרבית שיריו הוא מבצע בעברית.

אלבומו הראשון של פריד, "No Jew will be left behind", הפך בן רגע ללהיט בקרב קהל דתי וחרדי, בישראל, בארה"ב וברחבי העולם כולו. בהמשך הוציא עוד אלבומים רבים שכולם זכו להצלחה. בין להיטיו כלולים השירים "תניא", "אדרבה", "שבת היא מלזעוק", "אברהם יגל", "לבנימין", "עלה קטן", "חזק", "קח את שלי", "הינני בידיך", "איתך אני", "אחים בנפש", "עננו", ו"אבא".  

המוזיקה של פריד היא גרסה עכשווית למוזיקה החסידית, עם השפעות של מוזיקת רוק ומוזיקה מודרנית בקצב מהיר. הקהל שמגיע להופעותיו הוא קהל דתי לאומי וגם קהל חילוני. המגזר החרדי נמנע מהופעותיו בעקבות התנגדות הנובעת מכך שהופעותיו של פריד אינן בהפרדה מגדרית. את תהילתו בקרב הציבור הרחב רכש בעקבות הקאברים המצליחים שביצע לשירים "רק תפילה אשא" של ירדנה ארזי (השיר נקרא גם "שהשמש תעבור עליי") ו"מישהו הולך תמיד איתי" של עופרה חזה. כמו כן, בזכות שיתופי הפעולה הרבים עם אומנים ישראלים מוכרים כמו עידן עמדי, ישי ריבו, אמיר דדון, רמי קליינשטיין, דוד ד'אור, בועז שרעבי, קובי אפללו, עמיר בניון, חנן בן ארי, שלומי שבת, יהורם גאון ושולי רנד. השיר "אבא" שיצא ב-2019 כבר הפך להצלחה מסחררת בקרב הקהל החילוני.

שירים של אברהם פריד

אברהם פריד – אבא

אברהם פריד – פשוט אנשים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן