אבי טולדנו - הופעות 2023

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אבי טולדנו

אופס ... לא נמצאו הופעות קרובות
ניתן להירשם ולקבל עדכונים בהתאמה אישית
כאשר תתפרסם הופעה חדשה באתר

הרשמה לעדכונים »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אבי טולדנו?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אבי טולדנו - כרטיסים להופעות

אבי טולדנו הוא זמר, שחקן ומלחין ישראלי. הוא נולד במרוקו ועלה לארץ בגיל 14 עם עליית הנוער. כבר כנער היה בעל כישרון מוסיקלי והחל להתפרסם בתכנית הרדיו "תשואות ראשונות" שאליה שלח שירים שכתב והלחין בעצמו. את השירים בתכנית שמע משה וילנסקי שהזמין אותו לשיר את השיר "זוהי יפו" בסרט תיעודי קצר. החשיפה הזו הביאה את פרסומו בפעם הראשונה וזאת עוד לפני שהתגייס לצה"ל.

עם גיוסו לצה"ל, כבר היה מוכר כזמר ומלחין צעיר והתגייס ללהקת גייסות השריון והיה חלק מהתכניות "שישה ימים בטנק" ו"פשוט שריונר". בלהקה שירת לצד זמרות מוכרות בניהן תיקי דיין ודליה כהן. אחד השירים הכי בולטים ששר בלהקה היה "אחי הצעיר יהודה".

בשנת 1968, עוד במהלך שירותו הצבאי, הוציא את אלבומו הראשון ובו השירים "זוהי יפו" ו"איך אפשר שלא לאהוב אותך". בשנת 1969 השתתף בפסטיבל הזמר עם השיר "את הרוח" של רימונה דינור והשיר "בדרך חזרה" של אהוב מנור. בשיר זה זכה במקום השלישי. בשנה זו כבר הוציא אלבום שלישי בשם "אבי" וגם הקליט את השיר "עם רדת היום" עבור הסרט "מצור". עשייתו הביאה אותו לזכייה בתואר זמר השנה במצעד הפזמונים העברי השנתי של קול ישראל.

בשנת 1970 הוציא אלבום שלישי בשם "בגן ערפילי" עם השירים "בעיר זרה" ו"שושנת הרוחות" למילים של דידי מנוסי. בשנה זו גם זכה בפסטיבל לשירי ילדים עם השיר "למה ככה" שכתב שייקה פייקוב. את השיר הוא שר עם הזמרת עירית ענבי שהייתה אז בת 10. השיר היה מאוד מוצלח והפך גם לפסקול הסרט "אריאנה" של ג'ורג' עובדיה שיצא בשנת 1971 והוא השתתף בו גם כשחקן.

בשנת 1971 הוציא את האלבום הרביעי "בשירי עמים" ובו שירי עם ממדינות שונות בתרגום לעברית. בין השירים היו גם כאלו של המשוררת מרים ילן שטקליס.

בשנת 1974 הוציא את אלבומו החמישי "סתם בן אדם" ובו שירים רבים שכתב אבי קורן. אחד השירים הכי מזוהים עם אבי טולדנו ועם האלבום הזה הוא "מה חשוב היום". לאחר הוצאת האלבום, השתתף בפסטיבל שירי המשוררים לילדים וזכה בו עם השיר "ידידי טינטן" ללחן של קובי אשרת ומילותיה של מרים ילן שטקליס.

בשנת 1976 הוציא אלבום נוסף בשם "זירת חיי" ובו השיר "בתחנה המרכזית" שאיתו זכה במקום הראשון בפסטיבל "שירי הבירה". עם סיום שנות השבעים יצא למסע הופעות באירופה. בזמן זה גם עלה עם מופע יחיד בשם "לה בוהם". זה היה ערב שאנסונים עברי עם מילים שנכתבו בעברית על ידי אהוד מנור ודודו טופז. אחד השירים נקרא "שתי גיטרות" שזכה לגרסת כיסוי על ידי דורון מזר.

בשנות השמונים חזר מצרפת לאחר שגר שם מספר שנים והוציא את האלבום "צלע" שאת שיריו כתבה שמרית אור. אחד השירים הכי מוכרים מאלבום זה הוא "כל חיי" שהגיע למקום השישי במצעד הפזמונים העברי השנתי של גלי צה"ל.

בשנת 1981 השתתף לראשונה בתחרות קדם האירוויזיון עם השיר "קרנבל" שעיבודו נעשה על ידי ננסי ברנדס. השיר הגיע למקום השלישי. שנה לאחר מכן השתתף באירוויזיון על השיר "הורה" וזכה במקום הראשון. עם השיר הזה הוא ייצג את ישראל בתחרות האירופאית וזכה במקום השני.

בשנת 1983 הלחין עבור הזמרת עפרה חזה את השיר "חי". השיר זכה במקום השני באירוויזיון ונבחר לשיר השנה. שנה לאחר מכן יצא במופע יחיד בשם "תעודת זהות" על חייו וגם הוציא את האלבום "אני רק עובר". באלבום זה עשה שיתוף פעולה עם עפרה חזה בשיר "אחרי החגים".

בשנת 1985 הלחין עבור ירדנה ארזי את השיר "עוד נגיע" שהגיע למקום שלישי בתחרות האירוויזיון. שנה לאחר מכן הלחין עבור חיים משה את השיר "לחיים" וגם הוא זכה במקום השלישי.

בשנת 1986 הוציא אלבום חדש בשם "תרקדי את הלילה". השיר דורג במקום העשירי של מצעד הפזמונים השנתי ברשת ג'. שנה לאחר מכן השתתף במחזמר "עלובי החיים" בתיאטרון הקאמרי. בסוף שנות השמונים הוציא אלבום נוסף בשם "ויקטור" עם שירים שכתב בעצמו וגם השתתף שוב באירוויזיון עם השיר "דיינו" שהגיע מקום השמיני.

בתחילת שנות התשעים הוציא את האלבום "שר חנוך לוין" עם לחנים לשיריו של חנוך לוין. באותה שנה הוציא את הסרט "בית לבן", סרט תיעודי על החיים במרוקו. כמו כן, הלחין בקדם האירוויזיון על השיר "הבה נגילה גילה" שביצע הזמר אורי פיינמן.

בשנת 1992 הוציא את האלבום "מרוקר" שהכיל מנגינות מרוקאיות עממיות. את הטקסטים לאלבום כתבו דוד ברק ואהוד מנור.

בשנת 1993 השתתף בסרט "הירושה" של הבימאי אמנון רובינשטיין לצדם של אלון אבוטבול ויעל אבקסיס והוא גם שר את שיר הנושא "אלך איתך" יחד עם בתו טל.

בשנת 2000 יצא במופע יחיד בשם "קפה פריז". שנתיים לאחר מכן הוציא את האלבום "פרחי הזמן" עם חידושים לשירים קלאסיים של ארץ ישראליים. בין השירים של האלבום: "העיר באפור", "שני שושנים", "מה אומרות עינייך" ועוד.

בשנת 2005 הוציא אלבום נוסף בשם "ברגוע" ובשנת 2008 הוציא את האלבום "את, ואני והוא". בשנת 2011 השתתף בתכנית "היכל התהילה" והודח תכנית אחת לפני הגמר. בין השנים 2017-2020 השתתף בסדרת הטלוויזיה "שנות השמונים".

אבי טולדנו ביוטיוב

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים