אביתר בנאי - הופעות 2021

אביתר בנאי

קרדיט תמונה: wikipedia

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אביתר בנאי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
22.0921:00אביתר בנאיזאפה אמפי שוניבנימינהיום רביעי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אביתר בנאי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אביתר בנאי - הזמנת כרטיסים

אביתר בנאי הוא יוצר וזמר ישראלי בעל סגנון ייחודי המשלב השפעות של מוסיקה קלאסית, מוסיקה ישראלית ורוק אלטרנטיבי. בנאי כותב את מרבית שיריו בעצמו וניתן לזהות כי אלבומיו משקפים את השינויים בחייו ואת התקופות השונות בהן נכתבו.

אלבומו הראשון, "אביתר בנאי" יצא בשנת 1997 וזכה להצלחה מפתיעה כאשר מכר כ-50,000 עותקים. חלק משירי האלבום הפכו ללהיטים מוכרים, וביניהם "מתי נתנשק", "יש לי סיכוי" ו"כלום לא עצוב". האלבום יצא בהוצאה מחודשת בשנת 2012 כחלק מהסדרה "סימני דרך" ועמד בבסיסו של סרט תיעודי בערוץ 8 בסדרת הסרטים "האלבומים".

האלבום השני של בנאי, " שיר טיול", לא צלח במכירות וגם לא במסע ההופעות. על עטיפת האלבום הופיעו שתי דמויות – הרב קוק וא.ד. גורדון, אשר שיקפו את הקונפליקט המתהווה של בנאי בין שני קצוות הרוחניות הישראלית – הדתית והחילונית. לקראת אלבומו השלישי, "עומד על נייר" החל להתקרב בנאי יותר לכיוון הדת והמסורת ועל עטיפת האלבום כבר הופיעה תמונתו כשהוא חובש כיפה על ראשו. האלבום זכה למעמד 'אלבום זהב'.  

באלבומיו הבאים של בנאי ניתן לזהות השפעות דתיות מובהקות, עם שילוב קטעים מתוך ספר תהילים, שיר השירים ומגילת רות. האלבום "לילה כיום יאיר" זכה למעמד פלטינה וזיכה את בנאי בתואר 'זמר השנה' של רשת ג' וגם בפרס 'הישג השנה' למלחין של אקו"ם.

שירים של אביתר בנאי

אביתר בנאי – אבא

אביתר בנאי – יש לי סיכוי

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן