אביתר בנאי - הופעות 2021

אביתר בנאי הוא יוצר וזמר ישראלי בעל סגנון ייחודי המשלב השפעות של מוסיקה קלאסית, מוסיקה ישראלית ורוק אלטרנטיבי. בנאי כותב את מרבית שיריו בעצמו וניתן לזהות כי אלבומיו משקפים את השינויים בחייו ואת התקופות השונות בהן נכתבו.

אלבומו הראשון, "אביתר בנאי" יצא בשנת 1997 וזכה להצלחה מפתיעה כאשר מכר כ-50,000 עותקים. חלק משירי האלבום הפכו ללהיטים מוכרים, וביניהם "מתי נתנשק", "יש לי סיכוי" ו"כלום לא עצוב". האלבום יצא בהוצאה מחודשת בשנת 2012 כחלק מהסדרה "סימני דרך" ועמד בבסיסו של סרט תיעודי בערוץ 8 בסדרת הסרטים "האלבומים".

האלבום השני של בנאי, " שיר טיול", לא צלח במכירות וגם לא במסע ההופעות. על עטיפת האלבום הופיעו שתי דמויות – הרב קוק וא.ד. גורדון, אשר שיקפו את הקונפליקט המתהווה של בנאי בין שני קצוות הרוחניות הישראלית – הדתית והחילונית. לקראת אלבומו השלישי, "עומד על נייר" החל להתקרב בנאי יותר לכיוון הדת והמסורת ועל עטיפת האלבום כבר הופיעה תמונתו כשהוא חובש כיפה על ראשו. האלבום זכה למעמד 'אלבום זהב'.  

באלבומיו הבאים של בנאי ניתן לזהות השפעות דתיות מובהקות, עם שילוב קטעים מתוך ספר תהילים, שיר השירים ומגילת רות. האלבום "לילה כיום יאיר" זכה למעמד פלטינה וזיכה את בנאי בתואר 'זמר השנה' של רשת ג' וגם בפרס 'הישג השנה' למלחין של אקו"ם.

אביתר בנאי - הופעות קרובות

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אביתר בנאי

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של אביתר בנאי

אביתר בנאי – אבא

אביתר בנאי – יש לי סיכוי

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן