אביהו פנחסוב - הופעות 2021

אביהו פנחסוב הוא זמר ישראלי והסולן בהרכב המוכר "מועדון הקצב של אביהו פנחסוב". מדובר על הרכב ייחודי מאוד שמשלב מוזיקה מזרחית יחד עם פופ ומוזיקה יוונית היוצרים תמהיל מיוחד שמביא המון שמחה אל הקהל. ההופעות של אביהו עם ההרכב מביאות איתם מספר כלי נגינה שהמרכזי שבהם הוא הבוזוקי שעליו מנגן לא אחר מאשר חיים רומנו.

ההרכב "מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" החל את דרכו המוסיקלית בשנת 2012, בהופעות התנדבותיות בבר ביפו. הקהל הבין את הפוטנציאל הגדול, התאהב ומשם ההרכב החל לעבוד על האלבום הראשון שיצא בשנת 2015. אחד השירים המוכרים באלבום היה גם שיר הפתיחה של הסדרה תאג"ד. השיר נקרא "ימים טובים". על ההרכב של אביהו פנחסוב שמעו כולם גם בשנת 2019, כאשר השתתפו בעונה השביעית של הכוכב הבא לאירוויזיון. ההרכב אומנם לא הגיע לגמר, אך בהחלט הגיע למקום גבוה בדירוג והיה אחד מהמועמדים היותר בולטים בעונה.

הקהל אוהב מאוד את אביהו פנחסוב וההרכב כי הם יודעים לעשות שמח. ניתן לומר שהם תופעה מוסיקלית שעוד לא ראינו כמוה בארץ. הם מביאים איתם אל הקהל את החפלה בצבעוניות מיוחדת מאוד וזה מה שהופך אותם למאוד ייחודיים. כששומעים את המוסיקה הכל כך מיוחדת ושמחה שהם עושים, זה מחזיר את הקהל אחורה בזמן היישר לשנות השישים ויחד עם שילוב הבגדים הים תיכוניים משנות השישים הקהל חווה משהו אחר שלא ניתן לראות אצל אף זמר או הרכב כיום.

מעבר לכך, אביהו פנחסוב מביא עמו גוון קול מיוחד, שמח והמון המון אנרגיות שלא רואים כל יום. עולמות המשחק וההומור נכנסים אל תוך השירה השמחה שלו ולמעשה מדובר במופע שמשלב מוסיקה והומור יחד, דבר שייחודי מאוד לו ולהרכב

אביהו פנחסוב - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אביהו פנחסוב

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

שירים של אביהו פנחסוב

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב – עולה לאוויר

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב – ימים יפים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: ALPR – ויקיפדיה

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
לקבל עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון?​

דילוג לתוכן