אביהו פנחסוב - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אביהו פנחסוב

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של אביהו פנחסוב?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אביהו פנחסוב - הזמנת כרטיסים

אביהו פנחסוב הוא זמר ישראלי והסולן בהרכב המוכר "מועדון הקצב של אביהו פנחסוב". מדובר על הרכב ייחודי מאוד שמשלב מוזיקה מזרחית יחד עם פופ ומוזיקה יוונית היוצרים תמהיל מיוחד שמביא המון שמחה אל הקהל. ההופעות של אביהו עם ההרכב מביאות איתם מספר כלי נגינה שהמרכזי שבהם הוא הבוזוקי שעליו מנגן לא אחר מאשר חיים רומנו.

ההרכב "מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" החל את דרכו המוסיקלית בשנת 2012, בהופעות התנדבותיות בבר ביפו. הקהל הבין את הפוטנציאל הגדול, התאהב ומשם ההרכב החל לעבוד על האלבום הראשון שיצא בשנת 2015. אחד השירים המוכרים באלבום היה גם שיר הפתיחה של הסדרה תאג"ד. השיר נקרא "ימים טובים". על ההרכב של אביהו פנחסוב שמעו כולם גם בשנת 2019, כאשר השתתפו בעונה השביעית של הכוכב הבא לאירוויזיון. ההרכב אומנם לא הגיע לגמר, אך בהחלט הגיע למקום גבוה בדירוג והיה אחד מהמועמדים היותר בולטים בעונה.

הקהל אוהב מאוד את אביהו פנחסוב וההרכב כי הם יודעים לעשות שמח. ניתן לומר שהם תופעה מוסיקלית שעוד לא ראינו כמוה בארץ. הם מביאים איתם אל הקהל את החפלה בצבעוניות מיוחדת מאוד וזה מה שהופך אותם למאוד ייחודיים. כששומעים את המוסיקה הכל כך מיוחדת ושמחה שהם עושים, זה מחזיר את הקהל אחורה בזמן היישר לשנות השישים ויחד עם שילוב הבגדים הים תיכוניים משנות השישים הקהל חווה משהו אחר שלא ניתן לראות אצל אף זמר או הרכב כיום.

מעבר לכך, אביהו פנחסוב מביא עמו גוון קול מיוחד, שמח והמון המון אנרגיות שלא רואים כל יום. עולמות המשחק וההומור נכנסים אל תוך השירה השמחה שלו ולמעשה מדובר במופע שמשלב מוסיקה והומור יחד, דבר שייחודי מאוד לו ולהרכב

שירים של אביהו פנחסוב

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב – עולה לאוויר

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב – ימים יפים

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן