אביב גפן - הופעות 2021

אביב גפן הוא אחד מהזמרים והיוצרים המובילים בישראל כבר מעל לשני עשורים. האמן הפרובוקטיבי והשנוי במחלוקת מתחילת שנות ה-90 התברג עם הזמן במיינסטרים הישראלי עם מוזיקה איכותית ושיתופי פעולה מוצלחים עם מיטב האומנים. עם זאת, הוא נחשב גם היום לאומן נועז שנוהג להביע את עמדתו הפוליטית והחברתית, על אף מחירים ששילם על כך לאורך השנים, ואף מביע את מחאתו בשיריו. כיום גפן לוקח חלק בתוכניות ריאליטי מוזיקליות פופולאריות כמנטור, מלווה אומנים צעירים בתחילת דרכם ואף מקדם אותם מחוץ למסך ומארח אותם בהופעותיו.

כאשר היה בן 19 בלבד יצא אלבום הבכורה של גפן, "זה רק אור הירח", בליווי להקתו הצמודה "התעויוט" שממשיכה ללוות אותו עד היום. האלבום לא זכה לאהדה בתחילת הדרך ולקח שנים רבות עד שהפך להיות אחד מאלבומי הרוק האהובים ביותר בישראל. כאשר יצא האלבום השני, "עכשיו מעונן", המצב היה כבר שונה – הוא זכה מיד להצלחה ואף זיכה את גפן בתואר 'זמר השנה'.      

כאשר יצא האלבום השלישי "אביב גפן 3", בשנת 1994, גפן כבר היה אומן פופולארי מאוד. הוא הוביל אג'נדה של שלום והפך להיות מזוהה עם סמל ה-peace. קהל המעריצים שלו אף זכה לכינוי משל עצמו – "ילדי אור הירח". האלבומים הבאים שלו זכו להצלחה והניבו להיטים רבים כמו "האם להיות בך מאוהב", "עורי עור" ועוד, ושיתופי פעולה מוצלחים עם שלום חנוך, אריק אינשטיין, ברי סחרוף, אביתר בנאי, מתי כספי, עידן רייכל, להקת היהודים ועוד.     

בשנת 2004 הקים גפן את ההרכב המוזיקלי 'בלאקפילד' – הרכב בינלאומי עם שירים באנגלית, יחד עם סטיבן וילסון. ההרכב, שהוציא בסך הכל ארבעה אלבומים יחד, יצא למסע הופעות בינלאומי וזכה להצלחה.

אביב גפן - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אביב גפן

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של אביב גפן

אביב גפן – אור הירח

אביב גפן – יומן מסע – עם אריק איינשטיין

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן