פרופ' יורם יובל - הרצאות 2024

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להרצאות קרובות של פרופ' יורם יובל

20.05
יום שני
21:00
פרופ' יורם יובל - אם זו אהבה - על מריבות וזוגיות?

זאפה תל אביב
תל אביב
לאתר המופע »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הרצאות חדשות של פרופ' יורם יובל?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הרצאות של פרופסור יורם יובל

פרופ' יורם יובל הוא פסיכואנליטיקאי, פסיכיאטר, חוקר מוח, מרצה בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית וחבר האגף לרפואת המוח בבית החולים הדסה עין כרם.

ההתמחויות שלו הן בנוירו ביולוגיה העוסקת באהבה ורגשות. כחלק מעבודתו האקדמית בנושא, הוא גם מנחה תכנית טלוויזיה הנקראת "שיחת נפש" בה הוא מראיין אנשים בתעשיית הבידור המספרים את סיפור החיים שלהם. כמו כן, הוא כתב מספר ספרים העוסקים בטיפולים פסיכולוגיים.

פרופ' יורם יובל נולד לאב שהיה פרופסור בתחום הנוירו ביולוגיה בעצמו וסבו הוא המדען והוגה הדעות ישעיהו ליבוביץ. בסיום תקופת השירות הצבאי, החל ללמוד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ולאחר מכן נוירו ביולוגיה במכון וייצמן ופסיכיאטריה באוניברסיטת קולומביה, שם ביצע את עבודת הדוקטורט שלו. בתקופה זו הוא התמחה בפסיכואנליזה ועבד מספר שנים במנהטן.

כיום הוא משמש כראש תחום טראומה בבית הספר לעבודה סוציאלית בפקולטה ללימודי רווחה ובריאות והוא גם ראש המכון לחקר המוח והרגשות באוניברסיטת חיפה.

בשנת 2008 החל להגיש את התכנית "שיחת נפש" של החינוכית. בשנת 2009 הגיש יחד עם מיקי רוזנטל ואירי ריקין את הסדרה "איך להיות מאושר בשישה שיעורים". כשסדרה זו עלתה לשידור, הייתה לה הצלחה כבירה. בשנת 2019 היה לפעיל במרחב הפוליטי למען שינוי וכאות מחאה, הקים מאהל בגן העצמאות למשך 21 ימים. בשנה זו גם הנחה תכנית של שלושה פרקים בשם "סודות המוח". ובשנת 2021 הצטרף למפלגה הכלכלית החדשה בראשות ירון זילכה, אך פרש ממנה שנה לאחר מכן. באותה שנה הנחה תכנית נוספת בשם "לב שבור".

התחלות חדשות – בעבודה, במשפחה ובזוגיות

הרצאה שמומלצת לפתיחת השנה. ההרצאה עוסקת בשאלה: מה קובע את רמת האושר בעבודה ובחיים האישיים. מהו הייעוד של כל אחד מאיתנו? במה כל אחד יכול להצליח? ההרצאה מלווה בתובנות ממחקרים שנעשו בעולם העבודה.

לא מחכים לאראלה – איך הופכים לעובד מצליח?

הרצאה העוסקת בשאלה: מה קובע מי יהיה מצטיין בעבודתו? האם באמת המוכשרים הם אלו שמצליחים? האם יש דרך לשפר מצוינות? בהרצאה יוצגו אנשים לאורך ההיסטוריה כמו בגין, מייקל ג'ורדן, סטיב ג'ובס ועוד.

עובדים ממאדים, עובדות מנוגה – מוח נשי, מוח גברי

לגברים לא קל להבין נשים ולהפך וזה נכון במקומות העבודה וגם בחיים האישיים. האם באמת קיים שוני במוח בין המינים? איך הוא משפיע על הפרודוקטיביות שלהם בעולם העבודה?

יורם יובל - סודות הזיכרון

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים