יובל אברמוביץ' - הרצאות 2024

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להרצאות קרובות של יובל אברמוביץ'

אופס ... לא נמצאו הופעות קרובות
ניתן להירשם ולקבל עדכונים בהתאמה אישית
כאשר תתפרסם הופעה חדשה באתר

הרשמה לעדכונים »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הרצאות חדשות של יובל אברמוביץ'?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הרצאות של יובל אברמוביץ'

יובל אברמוביץ' הוא שדרן רדיו, עיתונאי, תסריטאי, שחקן, מרצה, סופר, בעל הוצאת ספרים ויזם ישראלי. הוא גדל בבת ים, למד במגמת תיאטרון בבית הספר ובגיל 16, כאשר הוא צעיר ומלא בשאיפות, הפך לנכה על כיסא גלגלים, ללא כל סימן ברור לבעיה רפואית כלשהי. כשנה וחצי לאחר שהותו בבית החולים, חזר באופן פתאומי לתפקוד מלא.

בגיל 17.5, לאחר שחזר לתפקוד, החל לכתוב במקומון של חולון – בת ים, במגביל הופיע בפרסומות בטלוויזיה. באותו זמן יצא לשירות צבאי בחיל האוויר וסיים בהצטיינות קורס מפקדים בבית הספר למקצועות התעופה של חיל האוויר.

בשנת 1998 החל ללמוד משחק בבית צבי וזכה למלגות הצטיינות בשתי תחרויות מונולוגים. בשנת 2010 החל לפרסם ספרים שכתב והיה לאחד הסופרים הנמכרים והרווחיים בישראל אשר מכר כ-700,000 עותקים שונים.

בשנת 2104 השיק את הספר "הרשימה" שהוא אחד הספרים הבולטים שלו. הספר מציע כלים שימושיים המסייעים במימוש חלומות. הספרים של יובל יצאו לאור גם בסין, הולנד, צרפת, בלגיה, שוויץ, ארצות הברית, קנדה ואיטליה.

ליובל גם קריירה טלוויזיונית. בשנת 2000 השתתף בתכנית "הבילויים" לצד יונה אליאן. שם שימש ככתב שטח.

בשנת 2002 הגיש את התכנית "אבק כוכבים" לצד אמיר פרישר גוטמן. במגביל הנחה תכניות בערוץ ניקולדיאון ושיחק דמות של מורה בשם רבקה.

בשנת 2005, גילם את הדמות גידי בסרט "דמיונות" לצד ריקי בליך ואוהד קנולר. בין השנים 2004-2005 שיחק את הדמות רועי בר בסדרה "השיר שלנו" לצד נינט טייב ורן דנקר.

בשנת 2006 גילם מנחה טלוויזיה בסדרה "הפיג'מות". בין השנים 2006-2007 שיחק בסדרה "השמינייה". בשנת 2009 התארח בסדרה "תיכון השיר שלנו" ובסדרות: "טיפול נמרץ", "הבילויים", "פאזל", "השועלים".

בשנות ה-60 למדינת ישראל, הגיש את משדר החגיגות בערוץ 10. בשנת 2008 הצטרף כמראיין לתכנית "מה קורה" בערוץ 22. בשנת 2013 הגיש את הסדרה התיעודית "אירופה לשלוש דקות" ובשנת 2014 חזר לגלם את הדמות של צ'כוב בסדרה "השמינייה".

בשנת 2019 שוב הגיש את העונה השנייה בסדרה "אירופה לשלוש דקות". כמו כן, השתתף בהצגות: "סאלח שבתי" לצד זאב רווח, "גריז", "החממה", "המשחק בחופשה" ועוד. משנת 2008 מופיע בהצגה "שופרא" בתיאטרון תמונע.

בשנת 2002 החל להגיש את תכנית הבוקר של רדיו תל אביב יחד עם טל ברמן ואביעד קיסוס. לאחר שנה, החל להגיש את התכנית הסאטירית "מייק אפ" ברדיו חיפה.

כמו כן, הוא חלק מצוות המייסדים של השבועון טיים אווט ופנאי פלוס. והוא מרצה במכללות לתקשורת "עבודי", "בצפר", "כותרת". בשנת 2008 החל לנהל את החוג לתקשורת בבית הספר לפרסום "עבודי קריאטייב". בשנת 2009 החל לכתוב בעיתון ישראל היום.

יובל אברמוביץ' – הרשימה 

הרצאת הדגל של יובל אברמוביץ' המבוססת על הספר שכתב "הרשימה". בהרצאה זו מספר יובל על הבלוג שפתח כשהיה צעיר בשם "הרשימה" ואיך בין לילה הבלוג הזה נחשף למיליוני אנשים בישראל ובעולם. בהרצאה הוא שם דגש איך הוא יצא למסע של שנה שבה הוא פועל על מנת להגשים את החלומות שלו.

מסע אישי שלו שהפך להמון תובנות לחיים עבור מיליוני אנשים שרוצים להגשים את החלומות שלהם. הרצאה מרתקת ומעוררת השראה.

ראיון עם יובל אברמוביץ'

הרשימה – ראיון עם יובל אברמוביץ' – חדשות10

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים