אורן נהרי - הרצאות 2024

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להרצאות של אורן נהרי

אופס ... לא נמצאו הופעות קרובות
ניתן להירשם ולקבל עדכונים בהתאמה אישית
כאשר תתפרסם הופעה חדשה באתר

הרשמה לעדכונים »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הרצאות חדשות של אורן נהרי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

אודות אורן נהרי

אורן נהרי הוא עיתונאי, עורך ומגיש תכניות טלוויזיה ורדיו. במהלך השנים היה לעורך חדשות החוץ של הערוץ הראשון וואלה. את תפקידו הראשון עשה במחלקת הספורט, כאשר כתבתו הראשונה הייתה על דורון ג'מצ'י, שחקן הכדורסל הצעיר והמבטיח של אותם ימים. בשנת 1985 עבר למחלקת החדשות של הערוץ הראשון ככתב חדשות חוץ ובהמשך היה ממייסדי התכנית "רואים עולם".

במהלך עבודתו סיקר מגוון אירועי שטח בניהם הבחירות הדמוקרטיות בדרום אפריקה, רצח העם ברואנדה, הטיהור האתני בקוסבו, פיגועי 11 בספטמבר ועוד. כמו כן, ראיין מספר אישים חשובים בניהם: נלסון מנדלה, דלאי לאמה, ואצלב האוול וג'ורג' בוש.

כיום, נהרי מגיע רבות לערוצי הטלוויזיה והרדיו בתור פרשן מומחה, הוא כותב טורים במגוון עיתונים, כותב ספרים, מרצה וגם פרשן באתר האינטרנט וואלה חדשות.

הרצאות של אורן נהרי

רוחות מלחמה – הרצאה מאוד מיוחדת המסקרת את המלחמה בין רוסיה לאוקראינה. ההרצאה מתעדכנת בכל יום בהתאם למצב ובוחנת את כל ההיבטים והשאלות הנוגעות לפוטין, גורמי ההרתעה ולמה המערב לא מסייע לאוקראינה?

אפגניסטאן – כישלון ידוע מראש – הרצאה מרתקת העוסקת במלחמה של ארצות הברית עם אפגניסטן. הרצאה שמעלה שאלות, האם הייתה לארצות הברית אפשרות אחרת? האם הנסיגה והפלישה שלה היו מטעים? האם הנסיגה אמורה להפחיד את בנות הברית כמו מדינתנו הקטנה, ישראל? ומה יקרה באפגניסטאן כעת? האם הטרור ישוב?

לאן פני אמריקה – האם ארצות הברית שנחשבת למעצמה החזקה בעולם החלה בשקיעה? מי האיומים הפנימיים והחיצוניים שלה? ומה הקשר להפסד של טראמפ בבחירות – האם זה הישג או כישלון? ובשורה התחתונה, האם ארצות הברית עומדות בפני התפרקות?

קץ הדמוקרטיה – האם אנו נמצאים בסיום הדמוקרטיה או שהיא נמצאת במצב של לידה מחדש? מדינות רבות באירופה אינן דמוקרטיות ונשאלת השאלה, האם העולם חוזר אל עידן הדיקטטורה?

קוו ודיס אמריקה – הרצאה המדברת על הקיטוב בארצות הברית של אחרי הבחירות. ההרצאה מסקרת את המצב הפנימי והמפולג מאז מלחמת האזרחים ודנה בשאלה: לאן הולכים פני המעצמה הגדולה? האם יהיה שינוי במאזן הכוחות העולמי?

עלייתה של סין – אחרי מאות שנים של שקיעה, האם המאה ה-21 מביאה לעלייתה המחודשת של סין? הרצאה שבוחנת את המנהיגים המבריקים של המדינה והאם כיום היא נחשבת למעצמה המובילה בעולם.

מזרח תיכון חדש – על רקע הסכמי אברהם, עולות בהרצאה מגוון שאלות מרתקות הנובעות מהשאלה המרכזית: לאן מועדים פני המזרח התיכון? איך המשטר האירני והזירה הפלסטינית משפיעים על ישראל?

איך נפלה ההחלטה להקים את מדינת ישראל?

הרצאה המביאה אל הבמה את ההחלטות והאירועים שעיצבו את המדינה בניהם: גורל המדינה יומיים לפני הכרזת העצמאות, ההערכות של מפקדי הצבא ומחשבות על העתיד.

נשים ישראליות – מגוון נשים חזקות שהיו למנהיגות, לוחמות ומדעניות פורצות דרך. חלקן זכו להכרה וחלקן ממש לא. השליטה הגדולה אליזבת הראשונה מלכת אנגליה ועוד מגוון סיפורים על נשים חזקות שעשו קריירה.

חדשות במאה ה-21 – הכרות עם הממציא הגדול בהיסטוריה, איך יכול להיות שהממציאים הכי גדולים נופלים פעם אחר פעם בתחזיות שלהם? מהי חדשנות? מה הכי חשוב בה? ומתי החדשנות מסוכנת לארגון?

מלחמת הציביליזציות - אורן נהרי

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים