אוהד חמו - הרצאות 2024

האתר מרכז הופעות מרחבי הרשת למקום אחד,
כך שניתן יהיה למצוא הופעות בקלות ובמהירות.

הזמנת הכרטיסים אינה מתבצעת באתר מבלים, 
אלה באתרים חיצוניים אליהם אנחנו מפנים, כמו:
זאפה, לאן, קומי, קופת בראבו, קופת ת"א ועוד.

שימו לב – בלחיצה על הכפתור הירוק "לאתר המופע"
הינכם מועברים לאתר חיצוני המאפשר רכישת כרטיסים.
מומלץ לוודא את פרטי המופע טרם ביצוע ההזמנה.

בכל שאלה או בקשה
נא לפנות ישירות לאתר הרלוונטי

מופע מהנה לכולם (:

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להרצאות קרובות של אוהד חמו

אופס... לא נמצאו הרצאות קרובות
ניתן להירשם ולקבל עדכונים בהתאמה אישית
כאשר יפורסמו הרצאות חדשות באתר

הרשמה לעדכונים »

עדכונים בהתאמה אישית

רוצים לקבל עדכונים
על הרצאות חדשות של אוהד חמו?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 80% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הרצאות של אוהד חמו

אוהד חמו הוא עיתונאי וכתב לענייני פלסטינים בשטחים, חתן פרס סוקולוב לתקשורת אלקטרונית לשנת 2021 ומרצה. את דרכו העיתונאית החל בשנת 2003 כקשב בדסק הערבי של הערוץ הראשון, שם היה לעוזרו של עודד גרנות, הפרשן לענייני ערבים. לאחר שנה בתחום, מונה לכתב השטחים של הערוץ. כבר בשידור הראשון שלו סיקר אירוע מרכזי בו יאסר ערפת עזב את רמאללה אל בית החולים בצרפת, שם הגיע אל מותו. במהלך השנים סיקר את אזור יהודה ושומרון ואף נכנס לרצועת עזה מספר פעמים.

במהלך עבודתו סיקר לא מעט אירועים חשובים בתחום הביטחוני – פוליטי, בניהם: האינתיפאדה, עסקת שליט, מלחמת לבנון השנייה, מבצע עופרת יצוקה, מבצע עמוד ענן, מבצע צוק איתן ומבצע שומר החומות. כמו כן, בשנת 2015 פרסם סדרת כתבות המסקרות את התנאים השוררים במחסומי השטחים. בעקבות הכתבות יצאה הוראה להעביר 300 מיליון שקלים כדי לשפר את המצב.

מדאע"ש לחמאס: ישראלי בארץ הטרור האסלמי

הרצאה זו עוסקת במדינת דאע"ש על פי ראות עיניו של אוהד חמו אשר היה הכי קרוב אליהם כאשר סיקר את לוחמי דאע"ש בגבול סוריה – טורקיה. במהלך ההרצאה מתמקד אוהד בסיפורי האימים של אלו החיים תחת שלטון זה, סיפורם של הלוחמים הכורדים שמספרים על שיטות ההפחדה של דאע"ש ואזרחים המספרים על טקסי עריפת הראשים.

כמו כן, בהרצאה זו ידבר אוהד על צבא חמאס לפני צוק איתן ולאחריו, מי האויבים שלהם והאם הם מאוימים מאנשי אלקעידה ועוד מגוון שאלות אקטואליות מעניינות שיורות תמונה עדכנית על הקשרים וההכרות המעמיקה של אוהד עם בכירי החמאס, הפתח והרשות הפלסטינית.

בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית

הרצאה מרתקת על זרועות התמנון האירניות ומשמרות המהפכה שאחראיים על מנגנון הטרור הגדול במזרח התיכון. בהרצאה יספר אוהד על האנשים שגרים בטהראן, על הסמים והמסיבות שיש בצפון בירת איראן, על שלטון האייתולות שהינו אתגר למדינת ישראל. בהרצאה תקבלו סיפורים ממקור ראשון באמצעות פגישות שערך אוהד עם משמרות המהפכה.

פני השטח

הרצאה מרתקת המסקרת את הקשר בין מבצע שומר החומות בעזה, המלחמה האירנית והסכמי השלום עם מדינות המפרץ. סיפור מרתק על חיים אישיים ומקצועיים בשטח עוין, איך מגייס מקורות של ארגוני טרור, איך עיתונאי מתנהל בשטח עוין כזה כשהוא מוקף במבוקשים ואנשים חמושים. הרצאה שהיא טעימה ממפגשים יוצאי דופן.

בין השורות העולם הערבי - איראן

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים