הצגות ילדים בחיפה

הצגות ילדים קרובות בחיפה

01.06
יום שבת
11:00
פטר והזאב

אודיטוריום
חיפה
מידע נוסף »
29.06
יום שבת
11:00
איה אווץ' אווה

מרכז קריגר לאמנויות הבמה
חיפה
לרכישה »
27.07
יום שבת
11:00
הביצה שהתחפשה

מרכז קריגר לאמנויות הבמה
חיפה
לרכישה »

הצגות ילדים מומלצות בחיפה

מקומות להצגות ילדים בחיפה

העיר חיפה מזמינה אתכם להנות ממגוון מקומות תרבות המעלים הצגות ילדים באופן קבוע. אספנו עבורכם רשימה של בימות התיאטרון לילדים הפועלים בעיר.

מרכז קריגר הוא אולם מופעים הנמצא בכרמל. מדובר על אולם יוקרתי שנבנה בחסות העיריה וממשלת צרפת. האולם היוקרתי הוא אולם מאוד יפה שזכה בשנת 2012 בחמישה כוכבי יופי ובו עולות באופן קבוע מגוון רחב של הצגות ילדים. האולם מכיל 500 מקומות ישיבה נוחים מאוד, מערכות סאונד מתקדמות ואפשרות ההאזנה באוזניות בכל מושב ומושב. אם אתם מחפשים לקחת את הילדים להצגת ילדים שהיא גם חוויה תרבותית, מרכז קריגר הוא התשובה לכך.

אולם רפפורט הוא אולם יחסית חדש בעיר חיפה והוא נמצא באזור הכרמל. הבמה באולם זה גדולה מאוד ומאפשרת לקיים בו מגוון הצגות ילדים גדולות ובניהן גם מחזות זמר. באולם זה 473 מקומות נוחים מאוד.

תיאטרון חיפה נוסד בשנת 1961 ומבין התיאטראות בעיר, הוא נחשב לוותיק ביותר וגם לראשון שהחל בארץ את תרבות המנויים להצגות. מדובר בתיאטרון יוצר שבו ניתן לראות מגוון הצגות ומתארחות בו בשגרה גם הצגות ילדים. בתיאטרון חיפה קיימת חשיבות גדולה לטיפוח תרבות התיאטראות בקרב ילדים ובכל שנה הוא מפיק את פסטיבל הילדים שבו ניתן להנות ממגוון רחב מאוד של הצגות.

הנחות להצגות ילדים בחיפה

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים ⭐
ומקבלים עדכונים על הופעות בחינם
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

(הטבות בלעדיות שאסור לפרסם באתר)

הצגות ילדים באזור חיפה

אפשר לפנק אותך בהנחה?
קוד הטבה לקבלת הנחה:

מבלים

25 ₪ לכרטיס (במקום 65 ₪)

* יש להזין את הקוד הטבה
לאחר בחירת הכרטיסים