ערן זרחוביץ' הופעות

מופע הסטנד אפ של ערן זרחוביץ' הוא כמו חבילה שהזמנת בדואר ולוקח לה שנה להגיע, אבל כשזה מגיע, זה מושלם, בדיוק מה שחיכית לו והרבה יותר מזה. זרחוביץ' מביא את עצמו לבמה, מספר על החיים, על הזוגיות, על ההורות, בדרכו השנונה והאינטליגנטית, שתגרום לכם לקוות שההופעה הזו לא תיגמר לעולם.

ערן זרחוביץ' הוא קומיקאי, שחקן ותסריטאי עם רקע מקצועי עשיר. הרומן שלו עם המדיה התקשורתית החל כאשר הנחה תוכניות בידור ברדיו, יחד עם שרון טייכר. השניים המשיכו את שיתוף הפעולה ביניהם כאשר עלו  עם תכנית הטלוויזיה 'שידורי המהפכה' בערוץ 10. זרחוביץ' כתב עבור תוכניות טלוויזיה מוכרות רבות, ביניהן 'ערב אדיר' עם אדיר מילר, 'המופע המרכזי' עם מיקי גבע, רותם אבוהב, שלומי קוריאט ויובל סמו, וכמובן 'ארץ נהדרת'. הוא לקח חלק גם בכתיבת התסריט עבור הסדרה 'מסודרים', בה שיחק באחד מהתפקידים הראשיים, ועבורה זכה בפרס האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2007 עבור התסריט הטוב ביותר לסדרה קומית.

מלבד כתיבה עבור התוכנית, זרחוביץ' שיחק תפקידים בלתי נשכחים ב'ארץ נהדרת', לצד אמנים גדולים כמו אייל קיציס, טל פרידמן, מריאנו אידלמן, שני כהן, יובל סמו, מאור כהן, אלי פיניש, עלמה זק ועוד. חלק מהחיקויים והדמויות שגילם הפכו לקאלט ישראלי משובח שכולנו מכירים בעל פה – ראובן מסדרת המערכונים "כמעט שבת שלום" לצד ליאת הר לב (אסתי), סמיון ב"פינת הצרכנות החדשה של סמיון" ("שים פתיח", "שבע שקל") וכמובן אמציה נהג המונית הקפוץ מ'הפרלמנט'.

ערן זרחוביץ' - לוח הופעות קרובות

סטנד אפ ערן זרחוביץ'

ערן זרחוביץ' – סטנד-אפ

ערן זרחוביץ' – ברקו – ארץ נהדרת

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן