אודי כגן - הופעות 2021

כשהאיש שהביא לעולם את 'משיח' עולה לבמה למופע סטנד אפ, תהיו בטוחים שאתם הולכים להנות מהופעה משובחת. אודי כגן מרתק את הקהל עם הופעה המבוססת על סיפורים מחייו, אותם הוא משתף בכנות רבה ומתבל עם המון הומור וצחוק. את ההופעה כתב בשיתוף פעולה עם היוצרת דנה פוליג.  

אודי כגן תכנן בכלל להיות מוזיקאי. הוא גר תקופה בפריז, הוחתם על ידי חברת הפקה צרפתית, והקליט שם את אלבומו הראשון בשם "Tears and Candies". בשנת 2006 הוא החליט לחזור לארץ והמשיך לעסוק במוסיקה. במקביל, החל כגן לעסוק בכתיבה לתוכניות טלוויזיה יחד עם שותפתו ליצירה דנה פוליג. השניים כתבו תסריט לסדרת טלוויזיה בשם 'משיח', ואחרי שלא הצליחו לשכנע את השחקנים הגדולים בישראל בתחום הטלוויזיה, החליטו להפיק אותה עצמאית כסדרת אינטרנט. המהלך הנועז התברר כמוצלח והסדרה עוררה עניין רב והפכה לתופעת רשת ויראלית עם אלפי צפיות. חברת סלקום TV אימצה את הדמות לקמפיינים שלה ואף צילמה והפיקה את הסדרה כתוכנית טלוויזיה שעלתה לשידור בסופו של דבר בשנת 2018.  

בתוכנית 'ארץ נהדרת' הופיע כגן עם חיקויים בלתי נשכחים לדמויות כמו חבר הכנסת אורן חזן, דוד ביטן, מנחם הורוביץ, אייל שני וכמובן דונלד טרמפ. כמו כן, השתתף בתוכניות נוספות כמו 'החדש של עומרי גורדון' לצד עידו רוזנבלום ו'אלישע' עם יובל סמו. כגן לקח חלק גם בפאנל התוכנית 'גב האומה'.

אודי כגן - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם 4 אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של אודי כגן

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

סטנד אפ אודי כגן

אודי כגן – פעם הייתי מותג

אודי כגן – סטנדאפ – פאפאגאיו

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט צילום: יח"צ

דילוג לתוכן