אדיר מילר - לוח הופעות 2020

מופע הסטנד אפ של אדיר מילר הוא אחת ההופעות הטובות שתראו בחייכם!

בהופעה מצחיקה, שנונה ואינטליגנטית, הוא מצליח לגעת בכל נושא שרק תחשבו עליו – זוגיות, חברות, הורות, ישראליות, מה לא? אבל השוס הגדול הוא כמובן האלתורים! מילר מפגין יכולת אלתור באינטראקציה הספונטנית שלו עם הקהל כמו שלא ראיתם מעולם, ובדרך מפיל את הקהל מצחוק, אז תבואו מוכנים…

אדיר מילר הוא בין הקומיקאים המובילים בישראל. הוא החל את דרכו כבדרן צעיר כשהחל להופיע ב'צוותא 2' ולחמם את הקהל בתוכניות טלוויזיה מוכרות כמו 'לילה גוב' וזהו זה'. מאז עבר מילר דרך מקצועית ארוכה בטלוויזיה, בתיאטרון ובקולנוע ונראה שהפך לחלק מהתרבות הישראלית. כולנו התרגשנו איתו וחשנו גאווה לאומית כשזכה בפרס האמי האמריקאי עבור הסדרה האגדית 'רמזור', אותה יצר וכתב יחד עם התסריטאי רן שריג, וגם כיכב בה, לצד ליאור כלפון, נירו לוי, יעל שרוני וליאת הר-לב.

לאורך השנים יצר וכתב מילר תוכניות מוצלחות נוספות, וגם השתתף בהן – תכנית האירוח 'אדיר מילר' הקרויה על שמו, הקומדיה 'צומת מילר' המבוססת על חייו ותוכנית הסאטירה 'היכל התרבות' בה שיתף פעולה עם 'שלישיית מה קשור'. מילר הופיע גם בתוכניות מאוד מוכרות ומוצלחות, ביניהן 'דומינו' עם גורי אלפי ואסי כהן, 'הראשון בבידור' של דודו טופז ותכנית האירוח של יאיר לפיד.

מילר לא הסתפק בהצלחה מסחררת בטלוויזיה וזכה להישגים מרשימים גם על הופעותיו בתיאטרון, במחזמר 'הלהקה', עבורו זכה בפרס מצטיין הבימה לשנת 2007, ובהצגה 'החותנת' בתיאטרון 'הבימה'. גם בקולנוע זכה מילר לשבחים ופרסים על תפקידיו בסרטים 'סודות', 'פעם הייתי' ו'פלאות' של אבי נשר.

אדיר מילר - הופעות קרובות והזמנת כרטיסים

סטנד אפ אדיר מילר

אדיר מילר במופע אילתורים חדש

אדיר מילר מאלתר במוקד מכבי

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות סטנד אפ מומלצות

דילוג לתוכן