שרית חדד - הופעות 2021

שרית חדד

קרדיט תמונה: נויקלן, ויקיפדיה

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
26.1020:30שרית חדדגני יהושעתל אביביום שלישי
27.1020:30שרית חדדגני יהושעתל אביביום רביעי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של שרית חדד?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

שרית חדד - הזמנת כרטיסים

שרית חדד היא זמרת, יוצרת ומלחינה ישראלית המזוהה עם המוסיקה הים תיכונית. היא נחשבת לפורצת דרך בסגנון מוסיקה זה כאשר מאחוריה עומדים עשרות להיטים שזכורים במוסיקה הישראלית. כמו כן, היא זכורה בזכות התואר זמרת השנה שבו זכתה ארבע פעמים ברציפות, הישג שקשה מאוד להשיג ולרוב זוכים בו פעם אחת כמו שזכתה לא מזמן הזמרת עדן בן זקן שאף היא מהז'אנר. מעבר לכך, יש לה כמות מעריצים לא מבוטלת בזכות כישרון השירה הייחודי שלה.

שרית חדד החלה את קריירת השירה כאשר הייתה נערה צעירה, היא הייתה מופיעה במועדוני לילה ללא ידיעת הוריה. מעבר לכך, ניחנה בכישרון נגינה ייחודי והיא יודעת לנגן על גיטרה, פסנתר, קסילופון, אורגן, עוגב, דרבוקה, צ'לו, אקורדיון וטרומבון. בשנת 1994 בעת הופעה שלה בנתניה, הוצע לה חוזה הקלטות על ידי האמרגן אבי גאוטה ומשם הקריירה שלה החלה לעלות לגבהים אחרים.

בהיותה בת 17 בלבד הוציאה את אלבום הבכורה הראשון "ניצוץ החיים" ומשם החלה לצבור יותר ויותר מעריצים אשר קונים את אלבומיה בזה אחר זה. בשנת 2002 ייצגה את ישראל באירוויזיון שהגיע למקום ה-12 והמכובד. עד היום הוציאה שרית חדד עשרים ושלושה אלבומי אולפן שהצליחו מאוד. האלבומים הראשונים מזוהים מאוד עם המוסיקה הערבית והשפעות טורקיות ויווניות. אלבומי המשך כבר שילבו גם מקצבים לטיניים ומאפייני פופ וניתן לומר כי כל אלבום חדש שהוציאה הביא לקהל המעריצים חידושים איכותיים ומעניינים. בהחלט מדובר בזמרת איכותית ומחוננת בז'אנר המזרחי. 

שירים של שרית חדד

שרית חדד – ככה בלי שלום (by Osher Cohen)

שרית חדד – חופשייה (אקוסטי)

הופעות מומלצות

שרית חדד

קרדיט תמונה: נויקלן, ויקיפדיה

דילוג לתוכן