שרית חדד - הופעות 2021

שרית חדד היא זמרת, יוצרת ומלחינה ישראלית המזוהה עם המוסיקה הים תיכונית. היא נחשבת לפורצת דרך בסגנון מוסיקה זה כאשר מאחוריה עומדים עשרות להיטים שזכורים במוסיקה הישראלית. כמו כן, היא זכורה בזכות התואר זמרת השנה שבו זכתה ארבע פעמים ברציפות, הישג שקשה מאוד להשיג ולרוב זוכים בו פעם אחת כמו שזכתה לא מזמן הזמרת עדן בן זקן שאף היא מהז'אנר. מעבר לכך, יש לה כמות מעריצים לא מבוטלת בזכות כישרון השירה הייחודי שלה.

שרית חדד החלה את קריירת השירה כאשר הייתה נערה צעירה, היא הייתה מופיעה במועדוני לילה ללא ידיעת הוריה. מעבר לכך, ניחנה בכישרון נגינה ייחודי והיא יודעת לנגן על גיטרה, פסנתר, קסילופון, אורגן, עוגב, דרבוקה, צ'לו, אקורדיון וטרומבון. בשנת 1994 בעת הופעה שלה בנתניה, הוצע לה חוזה הקלטות על ידי האמרגן אבי גאוטה ומשם הקריירה שלה החלה לעלות לגבהים אחרים.

בהיותה בת 17 בלבד הוציאה את אלבום הבכורה הראשון "ניצוץ החיים" ומשם החלה לצבור יותר ויותר מעריצים אשר קונים את אלבומיה בזה אחר זה. בשנת 2002 ייצגה את ישראל באירוויזיון שהגיע למקום ה-12 והמכובד. עד היום הוציאה שרית חדד עשרים ושלושה אלבומי אולפן שהצליחו מאוד. האלבומים הראשונים מזוהים מאוד עם המוסיקה הערבית והשפעות טורקיות ויווניות. אלבומי המשך כבר שילבו גם מקצבים לטיניים ומאפייני פופ וניתן לומר כי כל אלבום חדש שהוציאה הביא לקהל המעריצים חידושים איכותיים ומעניינים. בהחלט מדובר בזמרת איכותית ומחוננת בז'אנר המזרחי. 

שרית חדד - הזמנת כרטיסים

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של שרית חדד

שרית חדד – ככה בלי שלום (by Osher Cohen)

שרית חדד – חופשייה (אקוסטי)

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: נויקלן, ויקיפדיה

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
לקבל עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון?​

דילוג לתוכן