שולי רנד - הופעות 2021

שולי רנד הוא זמר, מלחין ופזמונאי וגם שחקן, במאי ותסריטאי מוכשר ועטור פרסים. במשך השנים השפיע רבות על התרבות הישראלית, הן בתחום המוזיקה והן בתחומי הקולנוע והתיאטרון. רנד זכה בפרסים ותארים רבים על פועלו, בין היתר זכה פעמיים בפרס אופיר ובשנת 2016 זכה גם בפרס שר החינוך לתרבות יהודית על מפעל חיים.

רנד פצח בקריירה מוזיקלית כבר בשנת 1985, עם יציאתם של שני השירים אשר כתב והלחין בעצמו, "אמרנו לו" ו"תחנה סופית". ההצלחה הבינונית גרמה לרנד להתרחק מעשייה מוזיקלית במשך שנים ולפתח את הקריירה שלו בתחום התיאטרון. רק בשנת 2008 חזר רנד לעסוק במוזיקה, כאשר הוציא את האלבום "נקודה טובה", אשר הגיעה למעמד אלבום פלטינה. האלבום, אשר עוסק בנושאי דת וכוללים רבים מכתביו של הרבי נחמן מברסלב, כלל את השירים "נקודה טובה", "אייכה", "אחותי", "המשורר" ו"סגולה".

בשנת 2009 הופיע רנד בקיסריה עם המופע "שולי רנד בקיסריה סוכות תש"ע", אשר הפך לאלבום הופעה לצפייה ולתקליטור כפול לשמיעה. אלבום האולפן הבא שלו, "רצוא ושוב", יצא רק בשנת 2018. האלבום, אותו כתב והלחין רנד במלואו, כלל את השירים "צדיק" ו"דע בני אהובי".

כשחקן, לרנד יש רקורד מפואר של תפקידים שגילם לצד יצירות שכתב וביים. הסרט "האושפיזין", שהיא אולי היצירה הכי מפורסמת שלו, מהווה ציון דרך משמעותי בעולם הקולנוע היהודי-דתי, והיא תרמה לרבות לחשיפתו של זרם קולנועי זה לקהל הרחב. רנד כתב את התסריט לסרט וגם כיכב בו בעצמו. בתיאטרון ביצע רנד תפקידים רבים לאורך השנים, ביניהם בהצגה "קרנבל בוונציה" מאת משה שמיר בבימויה של רינה ברוך, בהצגה "הדיבוק" מאת ש.אנסקי ובבימויו של אנז'י ויידה, בהצגה "זהב" שמאת יוסף בר-יוסף בבימויה של אופיר הניג, בהצגה "על עכברים ואנשים", מאת ג'ון סטיינבק בבימויה של נולה צ'לטון, בהצגה "השחף" מאת צ'כוב בבימויו של בוריס מורזוב, בהצגה "ריצ'רד השלישי מאת שייקספיר בבימויו של עמרי ניצן ועוד הצגות רבות ומגוונות.

שולי רנד - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של שולי רנד

אמיר דדון ושולי רנד – בין קודש לחול

שולי רנד – דע בני אהובי

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

דילוג לתוכן