מרסדס בנד - הופעות 2021

מרסדס בנד

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של מרסדס בנד

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
05.1120:30בארביתל אביביום שישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של מרסדס בנד?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

מרסדס בנד - הזמנת כרטיסים

להקת מרסדס בנד היא להקה ישראלית מוכרת בסגנון פאנקי רוקיסטי, אשר הוקמה בשנת 1998. מאז התחלפו רבים מהחברים בהרכב, אך כיום לוקחים בו חלק גל תורן כסולן, אורי גת על התופים, יוגב גלוסמן על הבס ויונתן גלילה על הגיטרה. שם הלהקה הוא משחק מילים המאזכר את שמה של חברת רכבי היקרה Mercedes-Benz.

אלבומה הראשון של הלהקה, שנקרא על שמה, יצא בשנת 2003 וכלל את השירים "המרסדס", "משנכנס אדר" ו"בואי ונביא לך ת'Fאנק". בשנת 2009 יצא האלבום השני בשם "תביאו בירות", אשר התאפיין בסגנון הרבה יותר רוקיסטי וכבד מהאלבום הקודם. שינוי זה היה אחד מהגורמים לשינויים הרבים שעברו על הלהקה בהרכב החברים שלה. המגמה המשיכה גם באלבום השלישי "זהות" שיצא ב-2011 וגם באלבום האחרון "מה זה הדבר הזה" משנת 2019. בין השירים המוכרים מתוך אלבומים אלו ניתן לציין את השירים "מה פתאום", "פאטה מורגנה", "וודו", "סופי", "אל תבכי ילדונת", "אמא" ועוד.

אחת מנקודות השיא של הלהקה הגיעה בשנת 2008 עם השתתפותם של גל תורן, אורי גת וגיא שמי בסדרה "תעשה לי ילד" ששודרה ב-HOT. כמו כן, פסקול הסדרה הורכב משירי הלהקה. בעקבות זאת זכתה הלהקה להכרה ואהדה רבים יותר בקרב הקהל הישראלי.

שירים של מרסדס בנד

מרסדס בנד – דאווינים

מרסדס בנד – סופי

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן