מושיקו מור - הופעות 2021

מושיקו מור

קרדיט תמונה: יח"צ

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של מושיקו מור

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של מושיקו מור?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

מושיקו מור - הזמנת כרטיסים

מושיקו מור הוא זמר ישראלי ששר בסגנון פופ מזרחי. דרכו המוזיקלית החלה בשנת 2011 עם סינגל הבכורה "חולם עליך". משם דרכו הייתה רצופה הצלחות כאשר כל סינגל שהוציא זכה למיליוני צפיות ביוטיוב, השמעות במצעדי הרדיו של מדיה פורסט והשמעות רבות בסטרימינג.

חייו של הזמר הייחודי הזה, לא היו פשוטים ועל אף המצב המשפחתי המסובך, הוא הרים עצמו עם הרבה ענווה עם סינגלים מיוחדים שהקהל הישראלי אוהב ומחבק.

בשנת 2013, שנתיים לאחר סינגל הבכורה, יצא הלהיט הגדול השני שלו "החלום שלך". הסינגל זכה להצלחה יתרה שלאחריו היה בהפסקה קצרה שהכינה אותו לסינגלים מוצלחים חדשים. בשנת 2018 יצא הסינגל "טיפוס של חורף" שנכתב במקור לעומר אדם, אך לבסוף ניתן למושיקו. סינגל זה זכה להצלחה גדולה, יותר מקודמו עם מיליוני השמעות גם בסטרימינג וגם ביוטיוב והגיע למקום ה-57 במצעד שירי הספוטיפיי.

סינגלים נוספים שיצאו מאז הם: "תסביכים", "זאב בודד" והדואט המצליח "אחי" יחד עם ליאור נרקיס. מושיקו עובד עם ליאור נרקיס באופן צמוד והוא למעשה משמש לו כמנטור המוביל אותו בעולם המוסיקה הישראלי. הדואט עם ליאור נרקיס הוא אינו הדואט היחיד של מושיקו מור. בשנת 2021 עשה שיתוף פעולה יחד עם הזמר משה פרץ. השניים הוציאו את הסינגל המצליח "הכל טוב" שהגיע למקום השישי במצעד של מדיה פורסט.

השירים של מושיקו מור הם שירים הנוגעים ברגעים מהחיים. אלו לא שירי האהבה המוכרים ולכן הקהל אוהב אותם ומתחבר אליהם מאוד. למרות שעדיין לא הוציא אלבום שלם ורק סינגלים, הקהל שלו מכיר היטב את שיריו ויודע את כל המילים, דבר שנראה היטב בהופעות המוצלחות שלו. ללא ספק מושיקו מור הוא אחד השמות החזקים בזמר המזרחי כיום והוא כאן כדי להישאר.

שירים של מושיקו מור

מושיקו מור – אני כבר מאושר

מושיקו מור – פטרון

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן