ליאור סושרד - הופעות 2022

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של ליאור סושרד?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

ליאור סושרד - כרטיסים להופעות

ליאור סושרד זכה בשנים האחרונות להצלחה גדולה בארץ ובעולם כפרפורמר ומנטליסט. הוא מתמחה בפאראפסיכולוגיה, מניפולציות מחשבתיות וקריאת שפת גוף. כל הופעה של סושרד אומנם משאירה את הקהל בהלם וללא מילים, אך הוא אינו מתיימר להיות בעל כוחות על טבעיים. במשך הקריירה שלו, סיפר פעמים רבות כי כבר מילדות זיהה שיש לו אינטואיציות חזקות וכי לאורך השנים שכלל ותירגל את יכולותיו בתחום זה. החיבור בין היכולות שלו כאומן חושים לבין הכריזמה והכישרון כמנחה ובדרן הביאו להצלחתו הגדולה.

סושרד החל להופיע כבר כילד צעיר בתיכון. הוא הופיע באירועים ובימי הולדת וצבר ניסיון. לאחר שירותו הצבאי החל לפתח את הקריירה המקצועית שלו והתברג כאומן מבוקש בתחום העסקי, כמופע בידור אינטלקטואלי ומעורר מחשבה בקרב אנשי עסקים, ארגונים, ועידות וכנסים, בארץ ובעולם. גם כיום סושרד ידוע כאומן מבוקש בקרב עשירי העולם, אנשי עסקים, פוליטיקאים, סלבריטאים ועוד.

את חשיפתו הטלוויזיונית בישראל קיבל תחילה בתוכניות בוקר ובתוכניתו של דודו טופז. עם זאת, התוכנית ששמה אותו לגמרי על המפה של הקהל הישראלי הייתה "אורי גלר מחפש את היורש", בה סושרד זכה. ככל שהתפתחה הקריירה שלו, הופיע סושרד ברחבי העולם וזכה להופעות אורח בתוכניות הכי פופולאריות בארה"ב, ביניהן התוכניות של לארי קינג, ג'יי לנו, ג'יימס קורדן, ברברה וולטרס ואלן דג'נרס. כמו כן, הופיע בתוכניות פופולאריות במדינות רבות בעולם, ביניהן רוסיה, אוסטרליה ועוד.

בשנת 2013 כתב ופירסם את הספר "Mind reader", בו הוא משתף לגבי חוויותיו והדרך שעשה לאורך השנים. כמו כן הוא כולל הסברים על פיתוח ושיפור מיומנויות המחשבה. הספר תורגם לשפות רבות וזכה להכרה בינלאומית.  

סרטונים של ליאור סושרד

ליאור סושרד מנחש את חשבון הבנק של גורי אלפי

ליאור סושרד בתכנית מועדון לילה

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן