ירדנה ארזי - הופעות 2022

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של ירדנה ארזי

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של ירדנה ארזי?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

ירדנה ארזי - הזמנת כרטיסים

ירדנה ארזי היא זמרת, שחקנית ומנחת טלוויזיה ישראלית והיא סמל לארץ ישראל הישנה והטובה. יש מאחוריה קריירת שירה מפוארת ועטורת פרסים. את דרכה המוסיקלית החלה ממש במקרה כאשר המלחין אפי נצר היה לקוח בחנות של אביה והזמין אותה לאודישן לחבורת בית רוטשילד. בגיל 17 החלה לשיר כסולנית הלהקה, התפרסמה לראשונה ברדיו עם השיר "בואי אמא" וכך התגלתה גם על ידי קצין החינוך של להקת הנח"ל האגדית.

בגיל 17.5 התגייסה לצה"ל ושירתה בלהקת הנח"ל שזו למעשה הייתה נקודת הפתיחה שלה לקריירה המוסיקלית המפוארת. כחלק מהלהקה השתתפה בתוכניות והקליפים של הטלוויזיה הישראלית יחד עם גידי גוב, רותי הולצמן, דני סנדרסון, מירי אלוני, לאה לופטין, אפרים שמיר, אלון אולארצ'יק ועוד רבים וטובים. בהמשך הצטרפה לצוות הווי נח"ל והתפרסמה עם השיר "חופים". בשנת 1972 מפקד להקת הנח"ל הודח מתפקידו בעקבות מרד בלהקה וירדנה ארזי התמנתה במקומו להיות מפקדת הלהקה. הישג גדול בזמנים של אז שמעולם לא מינו מפקדת אישה.

לאחר שחרורה מצה"ל המשיכה כחלק משלישיית שוקולד, מנטה, מסטיק. אל השלישייה הצטרפה מיד בתום השירות, כאשר הוחתמה על חוזה ניהול אישי כבר במהלכו. בשנים 1973 ועד 1978 הייתה ירדנה ארזי דמות מרכזית בתעשיית המוסיקה, היא הופיעה יחד עם השלישייה, השתתפה בפסטיבל שירי הילדים, שיחקה בסרט הישראלי "שרית" וייצגה את ישראל באירוויזיון של שנת 1976. בשנת 1979 הגיע להישג בקריירה כאשר הנחתה את תחרות האירוויזיון שהתקיים בירושלים בשפה העברית והצרפתית.

שנות ה-80 סימלו את קריירת הסולו של ירדנה ארזי. היא הוציאה את אלבומה הראשון, השתתפה במחזמר "ברנשים וחלומות", יצאה לסיבובי הופעות בפני חיילים שלחמו במלחמת לבנון הראשונה, הובילה קמפיינים נגד עישון כחלק מהמלחמה בסרטן, השתתפה בקדם האירוויזיון, הוציאה עוד שני אלבומים, יצאה לסיבוב הופעות יחד עם יהורם גאון ונבחרה לזמרת השנה 4 פעמים. שנות ה-90 היו יותר רגועות, אך עדיין הייתה בתודעה, הופיעה ברחבי הארץ והייתה חלק פעיל בהפקות שונות.

שירים של ירדנה ארזי

ירדנה ארזי – שירו שיר אמן 2020

ירדנה ארזי – היא רוקדת (SAGI KARIV REMIX)

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן