הפרויקט של רביבו - הופעות 2021

הפרויקט של רביבו

קרדיט תמונה: wikipedia

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
05.1022:00הפרויקט של רביבוזאפהירושליםיום שלישי
11.1022:00הפרויקט של רביבוGRAYיהוד - מונוסוןיום שני
12.1022:00הפרויקט של רביבוזאפהחיפהיום שלישי
19.1022:00הפרויקט של רביבוזאפההרצליהיום שלישי
מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של הפרויקט של רביבו?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הפרויקט של רביבו - הזמנת כרטיסים

ההרכב המוזיקלי "הפרויקט של רביבו", שהוקם על ידי רביב בן מנחם בשנת 2012, מוכר בעיקר בזכות גרסאות הכיסוי והחידושים ללהיטים מזרחיים משנות ה-70 וה-80. בהרכב חברים גם אלירן צור וניר בן מנחם (אחיו של רביב). הפרויקט המצליח מקיים הופעות רבות ברחבי הארץ ובעולם, בין היתר הופיעו בהאנגר 11 בתל אביב ובאמפי קיסריה, והם נוהגים לארח בהופעותיהם זמרים מוכרים בסצינת הזמר המזרחי בישראל.   

אלבום הבכורה של הפרויקט, "מה נותר מאלה", עורר עניין רב והגיע למעמד 'אלבום זהב'. השירים שהוקלטו כמחרוזות ארוכות לא התקבלו בתחילה על ידי תחנות הרדיו. עם זאת, הקליפים שצילמו זכו לאהדה גדולה ברשת עם מיליוני צפיות ביוטיוב ושם הלהקה הפך להיות אחד הביטויים הכי מחופשים בגוגל באותה שנה (במקום השני!). באלבום הופיעו גרסאות כיסוי לשירים של גדולי הזמר המזרחי, בינהם חיים משה, דקלון, אבנר גדסי ועוד. לצד זאת נכללו באלבום גם שירים של משוררים וזמרים שאינם מן הג'אנר המזרחי, כמו חיים נחמן ביאליק, טשרניחובסקי, צביקה פיק ויהורם גאון. 

האלבום השני, "התחלה חדשה", כלל שיתופי פעולה עם זמרים מוכרים כמו חיים משה, אלי לוזון, יואב יצחק ועוד. האלבום השלישי, "חם בלב", התבסס דווקא על מחרוזות שקטות. בין השירים באלבום היו "שורשים", "אמא", "שבויה באהבה", "תני לי את הלב" ועוד.

בסך הכל הוציא הפרויקט כעשרה אלבומים ועוד גרסאות כיסוי רבות שלא נכללו באלבומים. בנוסף, החל ההרכב להוציא גם שירים מקוריים שנכתבו והולחנו על ידם. אלבומם "זוהר" משנת 2015 מבוסס על שיריו של זוהר ארגוב.

שירים של הפרויקט של רביבו

הפרויקט של רביבו – תן לזמן ללכת

הפרויקט של רביבו – מחרוזת שבת

הופעות מומלצות

דילוג לתוכן