החברים של נטאשה - הופעות 2021

החברים של נטאשה

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

החברים של נטאשה היא להקת רוק ישראלית שפעילותה החלה בשנות השמונים והסתיימה שבשנות התשעים. להקה זו חזרה להופיע בשנת 2013 ועד היום. מקימי הלהקה הם מיכה שטרית שהוא הסולן וארקדי דוכין המנגן על קלידים, אליהם הצטרפו הגיטריסט מיקי הררי והבסיסט שלמה קוזו. הרכב זה ניגן יחד תקופה, לאחר מכן הצטרפה גם הזמרת ליליה פייגין שבהמשך עזבה את הלהקה. בשנת 2013 כאשר הלהקה חזרה לפעילות, הבסיסט קוזו עזב ובמקומו ניגן גולן זוסקוביץ'.

תחילת הפעילות של הלהקה התאפיינה בעיקר בהופעות בצפון תל אביב, שם הם גם הקליטו את ארבעת השירים הראשונים שלהם בתקליט הראשון "תקריות לילה באמדן". בשלב זה הם עוד לא הגדירו עצמם כלהקה, רק שנה לאחר מכן הם יצאו עם השם המוכר היום "החברים של נטאשה". בשנת 1988 הלהקה החלה לעבוד עם הד ארצי, הוציאה את אלבום הבכורה הרשמי "החברים של נטאשה" ופרצה לתודעת הקהל שקנה את האלבום והביא אותם למעמד של אלבום פלטינה. "רדיו בלה בלה" הוא האלבום האחרון של הלהקה והוא גם האלבום המוצלח ביותר.

משנת 2013 הלהקה ממשיכה להופיע ויש לה קהל מעריצים שזוכר לה את השנים הטובות והאלבומים המוצלחים. קיץ 2013 הוא סיבוב ההופעות הראשון מאז שחזרה הלהקה להופיע והיא המשיכה בהופעות קטנות יותר גם בשנים 2014 ו-2015. סיבובי הופעות נוספים התרחשו בשנת 2017 ובשנת 2019 והוקדשו לעשרים וחמש שנה של האלבומים שלהם.

החברים של נטאשה - הזמנת כרטיסים

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
02.1021:00גני יהושעתל אביביום שבת
16.1019:00זאפה אמפי שוניבנימינהיום שבת

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
פרטים נוספים יפורסמו בסטורי שלנו 👇

שירים של החברים של נטאשה

החברים של נטאשה – עכשיו אני

החברים של נטאשה – פרדי על הבוקר

מבלים לוגו
רוצים לקבל עדכונים
על הופעות חדשות של החברים של נטאשה?

מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים בהתאמה אישית:

באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת
עד 50% הנחה למגוון מופעים
(השירות ללא עלות)

הופעות מומלצות

החברים של נטאשה

קרדיט תמונה: ויקיפדיה

מצטרפים (ללא עלות)
למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון:

דילוג לתוכן