דודו טסה - הופעות 2021

דודו טסה הוא זמר יוצר, מלחין ומפיק מוזיקלי וגם שחקן ישראלי. טסה, שלמד במגמת תיאטרון בתיכון הוציא כבר בגיל 15 את אלבום הבכורה שלו "אוהב את השירים", בהפקת ישי בן צור. בשנת 2000 הוציא אלבום נוסף בשם "יותר ברור", אשר לא הצליח כל כך במכירות, אבל זכה לביקורות חיוביות. האלבום השלישי, "מתוך בחירה", הצליח יותר. הוא יצא לאחר שטסה זכה לחשיפה כגיטריסט בלהקת הבית של תוכנית האירוח הפופולארית של יצפאן. האלבום כלל את הסינגלים "ולך מה זה עושה", "באת עם השקט" ו"אני רץ". אלבומיו הבאים של טסה הניבו להיטים רבים ביניהם "הלילה לא", "לולה", "מעליות", "איזה יום" ועוד.

באלבומו "דודו טסה והכוויתים" משלב טסה בין מוזיקה עיראקית לבין המוזיקה המודרנית. האלבום מתבסס על עיבודים של טסה לחומרים של סבו ואחיו, דאוד וסאלח אל-כוויתי וכלולות בו הקלטות ישנות שלהם בליווי התזמורת שלהם. באלבום השתתפו גם ברי סחרוף ויהודית רביץ.

טסה הפיק והלחין מוזיקלית גם את יצירותיהם של אומנים מבצעים אחרים. בין היתר, הוא הפיק את אלבום הבכורה של שלישיית מה קשור "תנו לו צ'אנס". כמו כן, הלחין עבור מוקי את השיר "לב חופשי", עבור יובל דיין את "אל תאמר", עבור מירי מסיקה את השיר "ואולי",עבור נצ'י נצ' את השיר "כל הזמן הזה" ועבור נינט טייב את השיר "גיבור", בו לקח חלק גם בעיבוד ובהפקה המוזיקלית.

דודו טסה - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של דודו טסה

דודו טסה עם רוני אלטר – מעליות

דודו טסה – איזה יום

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן